banner461
banner195

Ak Parti Avanos'da İstişare Toplantısı Düzenledi

AK Parti Temmuz ayı Avanos İlçe Danışma Meclisi Toplantısı gerçekleştirildi.Toplantının ana konusunu 10 Ağustos tarihinde gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanlığı seçimleri oluşturdu...

Ak Parti Avanos'da İstişare Toplantısı Düzenledi
25 Temmuz 2014 Cuma 10:20

banner143
banner134

 AK PARTİ AVANOS İLÇE BAŞKANLIĞI CUMHUR BAŞKANLIGI SEÇİMİ İLE İLGİLİ ISTISARE TOPLANTISI.

AK Parti Temmuz ayı İlçe Danışma Meclisi Toplantısı gerçekleştirildi.Toplantının ana konusunu 10 Ağustos tarihinde gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanlığı seçimleri oluşturdu...

AK Parti Danışma Meclisi toplantısına AK Parti Avanos İlçe Başkanı Serkan Feralan,Tüm İlçe Teşkilatı mensupları ile Avanos ilçesine bağlı Belde Teşkilatı ve Özkonak Belediye Başkanı İlker Yürekli,Kalaba Belediye Başkanı Mustafa Köroğlu,Çalış Belediye Başkanı Alparslan Özer katıldı. 

Toplantının açılış konuşmasını yapan AK Parti Avanos İlçe Başkanı Serkan Feralan, “AK Parti olarak, sanki yarın seçim varmış gibi teşkilatlarımızı her zaman dinamik tutmak gibi bir sorumluluğumuz var. Bizde bu sorumluluğumuzun farkında olarak teşkilatlarımızda ki eksikliklerin giderilmesi için yoğun bir çaba içerisindeyiz. AK Parti'de bir seçim bittiği zaman hemen arkasından yeni bir seçimin hazırlıklarına başlarız. Nitekim 10 Ağustos seçimlerini teşkilatlarımızla sokak sokak, cadde cadde, mahalle mahalle köy köy gezerek çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.
 
10 Ağustos'ta yapılacak seçimin sıradan bir seçim olmadığını ifade eden Feralan, “Bu seçime teşkilatlar olarak çok iyi hazırlanmamız gerekiyor. Çünkü bu seçim sıradan bir cumhurbaşkanlığı seçimi olmayacak. Türkiye Cumhuriyeti tarihinde ilk defa halk cumhurbaşkanını kendi reyi ile seçecek. Bu seçimde sayın Başbakanımızı ilk turda Cumhurbaşkanlığına seçeceğiz inşallah. Avanos'da şimdiye kadar aldığı oy ortalamasının çok üzerinde oy çıkararak, halkımız tercihini ortaya koyacaktır” dedi.

Toplantıya Coca Cola Boykotu Damgasını Vurdu...!

Nevşehir’de adeta dalga dalga yayılan Coca Cola boykotuna belde belediye başkanları ve siyasilerde katıldılar. Nevşehir’de ilk olarak Belediye Başkanı Hasna Ünver, MHP İl Başkanı Göksel Taşçı’nın ardından şimdi de AK Parti Avanos İlçe Başkanlığı, Özkonak Belediye Başkanı İlker Yürekli, Kalaba Belediye Başkanı Mustafa Köroğlu katıldılar.

AK Parti Avanos İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen mini toplantıda toplantıya katılan partililer ve belediye başkanları coca colayı boykot etme kararı ardından Cola Turka içmeye başlamaları dikkatlerden kaçmadı. 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
avanoslu - 4 yıl önce
mustafa körükçüyü de çağırsaydınız toplantıya herşeyi iyi biliyor ya anlatırdı