banner461
banner195

AK Parti Başkan Yardımcısı İlyas Şeker Ünver'i Ziyaret Etti

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’i makamında ziyaret ederek bir süre görüştü.

AK Parti Başkan Yardımcısı İlyas Şeker Ünver'i Ziyaret Etti
27 Aralık 2017 Çarşamba 17:04

banner143
banner134
AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker,Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’i makamında ziyaret ederek bir süre görüştü.
İç Anadolu bölgesindeki 7 şehirden de sorumlu olan AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı İlyas Şeker, beraberinde AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar ve AK Parti  Nevşehir'in İl Yerel Yönetimler Başkanı Sami  Demirses ile birlikte Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’i ziyaret etti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, ziyaretin anısına AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker’e , Avanos el sanatları ürünü Hitit Anforasının yanı sıra  bu yıl yayımlanan Damat İbrahim Paşa ve Nevşehir isimli kitabının yanı sıra, Nevşehir Belediyesi’nin çeşitli kültür yayınlarını takdim etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.