banner461
banner195

Ak Parti Belediye Başkanları Bu Akşam Dönüyor

Ak Parti Belediye Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısının bugün ikinci ve son gününde Nevşehirli Belediye Başkanlarını Milletvekilleri biran olsun yalnız bırakmıyor...

Ak Parti Belediye Başkanları Bu Akşam Dönüyor
12 Haziran 2014 Perşembe 16:48

banner143
banner134
11 Haziran Çarşamba ve 12 Haziran Perşembe günleri Ankara’da, AK Parti Merkez Yerel Yönetimler Başkanlığı’nca AK Parti Belediye Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısı düzenledi.

Ak Parti Belediye Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısı için iki gündür Ankara da bulunan,AK Partili Belediye Başkanlarıyla yakından ilgilenen Nevşehir Milletvekilleri onlarla yakından ilgilenerek adeta onlara rehberlik yapıyorlar.

Bu durumdan oldukça memnun kalan Belediye Başkanlarıda Milletvekillerimiz sağolsunlar bizlere her konuda yardımcı ve destek oldukları gibi burada da bizleri yalnız bırakmayarak her konuda yardımcı oluyorlar dediler.

Nevşehir den İl,İlçe ve Beldeden katılan AK Partili Belediye Başkanlarının bu akşam Nevşehir e dönmesi bekleniyor...

Resimde mecliste öğle yemeği sonrasında 
TBMM Bahçesinde AK Parti Milletvekili Ebubekir Gizligider ve Acıgöl Belediye Başkanı Ercan Ertaş,Sulusaray Belediye Başkanı Bayram Yılmaz,Özkonak Belediye Başkanı İlker Yürekli ve Tatlarin Belediye Başkanı Ferhat Adıyaman yer alıyor...


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
D ..OLUR - 4 yıl önce
gözlerimiz yollarda kaldi