banner461
banner195

AK Parti Bugün de Başvuruları Kabul Etti

Nevşehir AK Parti de bugün Aday adaylığı müracaatlarında yoğunluk devam etti.İşte Bugün AK Partiden Nevşehir AK Parti Merkez İlçe Başkanlığına yapılan Aday adaylık başvuruları...

AK Parti Bugün de Başvuruları Kabul Etti
25 Ekim 2013 Cuma 17:49

banner143
banner134

 2014 MAHALLİ İDARELER SEÇİMLERİ İÇİN BUGÜN MERKEZ İLÇE BAŞKANLIĞIMIZA;

ALİ ERDOĞMUŞ- NAR BELDESİ BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLIĞI,
AHMET YALVAÇ- İL GENEL MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY ADAYLIĞI,
YILMAZ OSMA- KAVAK BELDESİ BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLIĞI,
BAYRAM YILMAZ- SULUSARAY BELDESİ BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLIĞI,
GÜNAY IŞIK- NEVŞEHİR BELEDİYESİ BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ ADAY ADAYLIĞI, BAŞVURUSUNDA BULUNMUŞTUR..

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Alper Doğru - 5 yıl önce
ahmet yalvaç il meclisinde ne yapacak merak ediyorum. oğlunu damadını belediyeye soktu. torunlarımı var aceba işe girecek. hocalıgı ayaklar altına aldılar. yazıklar olsun. iyiki fakulte mezunu değil bu adamlar yoksa başımıza kadı da olurdu. solcular haklı. bu muhafazakarların yemek, koltuk .... düşkünlüğü bizi bitirdi. hocayı oraya sokarlarsa ben ak partiye oy atmam düşman olurum. ilçe başkanıyken ne yaptı ki şimdi ne yapacak?
Avatar
nevşehirli - 5 yıl önce
ahmet yalvaç bir keredaha koltuk için uğraşıyo bundan sonra hocalıkta varsa camiden şaşma sen varken köstebek gibi kafayı koltuğa sokup oturuyordun noldu maşallahı var şimdiki başkanların zaten işleri yarı kalıpta gelen adamlar belli bırakında hizmet işi yapanlara işini yapsın
Avatar
Doğru Söze Ne denir. - 5 yıl önce
ahmet yalvaç hani ab karşıtıydın? ab için uğraşan bir partide işin ne. bence git camide kalbini kırdığın adamlardan özür dile. başka pariye oy vereni gavur ilan ediyordun. ne oldu da milli görüş gömleğini çıkarttın hocam.
Avatar
yaşar narlı - 5 yıl önce
ali bey yeter nar için ne yaptın herzaman belediyenin makanını kendi işlerin için kullandın ayıp be birde hala başkanlık için adayım diyiyorsun
Avatar
NEVŞEEERLİ - 5 yıl önce
bravo yorumcular...çok i̇yi̇ yorumlar yapmişiniz gerçekten tebri̇k ederi̇m...tam i̇sabet valla...hele cami̇de kirdiği i̇nsanlari yazan varya tam yazmiş tam...orasi yalvaçin yeri̇ deği̇l....asla..daha layiklar var tabi̇i̇ki̇..saygilar.
Avatar
has nevşehirli - 5 yıl önce
ahmet hoca ne zaman gündeme gelse bu eski kafa saadet partililer ortaya çıkıyorlar.bi zamanlar kendilerine çalışırken iyiydi şimdi ak partili oldu ya gömlek değiştirmiş oldu ve kendilerinin kalbini kırdı.şimdiki başkanlar gibi ileriye dönük planları olmadığı için kimseye de eyvallahı olmadı.zaten aynı şeyleri başbakana da söylüyorlar ab karşıtlığı falan.hazımsızlık çok kötüdür arkadaşlar dikkatli olalım.
Avatar
doğru sözmüş - 5 yıl önce @Doğru Söze Ne denir.
sizin göre kazlıçeşmede toplanan ak partililer bizansın askerleri siz fatihin askerlerisiniz değilmi?
Avatar
Hocam İrana - 5 yıl önce
ahmet hoca iran meclisine yakışır. tavrı ve yaklaşımı herşeyi uyar. mollalar için en iyi yer orası. ahmet belada görevden alınırken izleyen, yolsuzluklara ses çıkarmayan çıkar adamları yeter çekin elinizi siyasetten. gençlere yol açın. il meclisinde işiniz nedir?