banner461
banner195

AK Parti Bütün Değerlerimizle Oynadı

Bağımsız Türkiye Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selim Kotil, AK Parti Hükümetlerinin Türkiye’de toplumun bütün değerleri ile oynadığını söyledi.

AK Parti Bütün Değerlerimizle Oynadı
10 Mart 2014 Pazartesi 19:52

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Bağımsız Türkiye Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selim Kotil, AK Parti Hükümetlerinin Türkiye’de toplumun bütün değerleri ile oynadığını söyledi.

Hafta sonunda BTP Nevşehir Merkez belediye başkan adayına destek ziyaretlerinde bulunan Genel Başkan Yardımcısı Selim Kotil, AK Parti hükümetlerinin dediğim dedik anlayışı ile bu ülkeyi daha fazla idare edemeyeceğinin altını çizdi.

Kotil, “Devletle oynadılar, askerle oynadılar, milletle oynadılar. Toplum tüm değerleri ile oynadılar. Türkiye’de çok ciddi bir dağılma süreci yaşanıyor. Ekonomi gösterildiğinden çok farklı. Bundan daha önemlisi müthiş bir toplumsal ayrışma yaşanıyor ülkemizde. Yıllarca beraber yürüdükleri cemaatle menfaat kavgasına düştüler. Bunlar kimseyle barışık değil ve bu ortam hiç hoş değil. Ülkede çok acil bir birlik beraberlik hareketine ihtiyaç var. Genel Başkanımız Sayın Prof. Dr. Haydar Baş hocamızda buna işaret ediyor” ifadelerinde bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
hasan - 4 yıl önce
Suriyede ölen cocukların ahı haydar bas denen esadın avkatini ondurmaz siz hangi dindensiniz