banner461
banner195

AK Parti'de 46 Belde Belediye başkan aday adayları tanıtıldı

AK Parti Nevşehir Merkez İlçe Başkanlığı tarafından, Merkez ilçeye bağlı Belediye Başkan Aday Adayları tanıtım toplantısı gerçekleştirildi.

AK Parti'de 46 Belde Belediye başkan aday adayları tanıtıldı
23 Kasım 2018 Cuma 16:55

banner143
banner134

AK Parti Nevşehir Merkez İlçe Başkanlığı tarafından, Merkez ilçeye bağlı Belediye Başkan Aday Adayları tanıtım toplantısı Nevşehir Ticaret Borsası Konferans Salonunda geniş bir katılıma gerçekleştirildi.

İlçe Teşkilat Başkanları, Delegeler, belediye başkan aday adayları ve partililerin katılımıyla gerçekleşen toplantı da aday adaylarına 5 dakikalık bir konuşma hakkı tanındı. Aday adayları harf sıralamasına göre kürsüye çıkarak katılımcılara kendilerini tanıtma fırsatı buldular.
Toplantı toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi. 

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Edip Avşar; " Ak Parti Nevşehir Merkez İlçe Başkanlığına bağlı 8 beldemizdeki 46 aday adayımızın tanıtım toplantısını gerçekleştirdik. Birlik ve beraberliğimiz, en büyük gücümüz. Hedef 8'de 8" dedi.

Avşar açıklamasının sonunda da şu ifadelere yer verdi ;"Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Her kim ki 'ben aday gösterilmedim' diyerek partimize sırtını dönüyor hatta gidip kendine başka mecralar arıyorsa o kişi zaten hiçbir zaman AK Parti'li olamamıştır"


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.