banner461

AK Parti'de aday adayı sayısı 20'ye ulaştı.

31 Mart 2019 Pazar günü Yapılacak olan Mahalli idareler seçimlerinde Nevşehir Merkez, İlçe ve Belde Belediye Başkanlığı Aday adaylığı müracaatlarına yoğun ilgi ile devam ediyor. İşte AK Parti'de Dün ve Bugün Başvuru Yapan Aday Adayları;

banner503
AK Parti'de aday adayı sayısı 20'ye ulaştı.
08 Kasım 2018 Perşembe 18:46

banner143
banner134

31 Mart 2019  Pazar günü Yapılacak olan Mahalli idareler seçimlerinde Nevşehir Merkez, İlçe ve Belde Belediye Başkanlığı Aday adaylığı müracaatlarına yoğun ilgi ile devam ediyor.

AK Parti'de aday adayı sayısı 20'ye ulaştı.
Nevşehir Merkez Belediye Başkanlığına henüz resmi Başvuru olmazken, İlçe ve Beldelere müracaatlar tüm hızıyla sürüyor. AK Parti’de 5 Kasım'da başlayan belediye başkan aday adaylıkları için, Nevşehir Merkez İlçe Başkanlığına dün 4 kişi resmi başvuruda bulunmuştu, bugünde 3 kişi müracaat etti.

Değerli Basın Mensupları AK Parti Nevşehir Merkez İlçe Başkanlığına Bugün Yapılan Aday Adaylığı Başvuruları Şu Şekildedir.

Tahsin Güven (Çat Beldesi)

Metin Güldü (Nar Beldesi)

Mustafa Durmaz (Göreme Beldesi)


AK Parti Nevşehir Merkez İlçe Başkanlığına Dün Yapılan Aday Adaylığı Başvuruları Şu Şekildedir.
İşte Belediye Başkan Aday Adayları:
Hakan Tekin (Uçhisar)
Mehmet Uğur Çakmak (Göreme)
Aşkın Kızılbayrak (Nar)
Recep Şahin (Çat)

Avanos AK Parti’de Aday Bolluğu

31 Mart 2019  Pazar günü Yapılacak olan Mahalli idareler seçimlerinde Avanos Merkez ve Belde Belediye Başkanlığı Aday adaylığı müracaatlarına yoğun ilgi ile devam ediyor.

Aday Adaylığı Müracatlarında İlçe Başkanı Ahmet Fatih KESAL ile Teşkilatlardan sorumlu Başkan Ethem DEMİRTAŞ Müracaatları aldılar.

Avanos Merkez Belediye Başkan Aday Adaylığına ilk Müracaat Eski Göynük Belediye Başkanı Recep ÖZBEK’ten geldi İlçe  Başkanı Ahmet Fatih KESAL Recep ÖZBEK’in müracaatını aldı.

Beldelerde ise Çalış Beldesi Mevcut Belediye Başkanı Alpaslan ÖZER’in aday olmaması sebebiyle Başkanlığa talip sayısı bir hayli fazla Çalış Belediye Başkan Aday Adaylığına  Yaşar ATEŞ, Mahmut YILDIZ, Kazım YILMAZ ve Kadir TEKİN

Kalaba Belediye Başkanlığına ise İlk Etem YORGANCI Müracaat etti.

Ürgüp AK Parti'ye aday adaylığı başvurusunda bulunanlar:

31 Mart 2019'da yapılacak Mahalli İdareler Seçimi için Ak Parti'de dün başlayan aday adaylığı müracatları sonrası ilk başvuruyu Başdere Eski Belediye Başkanı Mustafa Karaman yaptı. Karaman, Ürgüp Belediye Başkanlığına Aday adaylık Resmi başvurusunu yaptı.

Ortahisarlı Süleyman Dönmez, Ortahisar Kasabasına Ak Parti'den Belediye Başkanlığı için Aday Adaylığı başvurusunda bulundu.

Bir önceki dönem Ortahisar Belediye Başkanı olan Ali İhsan Özendi, Aday Adaylığı başvurusunu yaptı.

Ortahisar kasabasında üç dönemdir muhtar olan Yaşar Türkkan, Adalet ve Kalkına Partisi (AK Parti)'den Aday adaylığı için resmi başvurusunu yaptı.. 

Acıgöl AK Parti'ye aday adaylığı başvurusunda bulunanlar:

Acıgöl de, Adem Özcan AK Parti'den Belediye Başkanlığına ilk başvuru yapan isim olarak kayıtlata geçti.

Metin Vural'da AK Parti'den Acıgöl Belediye Başkanlığına aday adaylık resmi başvurusunu yaptı.

Kozaklı da AK Parti'ye aday adaylığı başvurusunda bulunanlar:

Mustafa Başar, AK Parti'den Kozaklı Belediye Başkanlığına ilk başvuru yapan isim olarak kayıtlata geçti.

AK Parti'de aday adaylığı başvurularının, belediye başkanlıkları için 5-12 Kasım'da, belediye ve il genel meclisi üyelikleri için 5 Kasım-03 Aralık tarihleri arasında alınıyor.

Not: Yenileri geldikçe ekliyoruz.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.