banner461
banner195

AK Parti de Kadın Kolları Kongreleri Yapılacak mı?

Geçtiğimiz günlerde merkez ilçe başta olmak üzere 7 ilçe de ilçe kongrelerini tamamlayan AK Parti de gözler il kongresine çevrildi. Öte yandan kadın kolları başkanlığında ve gençlik kolları başkanlığında kongre sürecinin yaşanıp yaşanmayacağı belirsizliğini koruyor.

 AK Parti de Kadın Kolları Kongreleri Yapılacak mı?
27 Kasım 2014 Perşembe 23:35

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Geçtiğimiz günlerde merkez ilçe başta olmak üzere 7 ilçe de ilçe kongrelerini tamamlayan AK Parti de gözler il kongresine çevrildi. Öte yandan kadın kolları başkanlığında ve gençlik kolları başkanlığında kongre sürecinin yaşanıp yaşanmayacağı belirsizliğini koruyor.

Edinilen bilgiye göre; Kadın kolları Başkanı Ayşe Hamleci’nin görevinden istifa etmesinin ardından henüz AK Parti kadın kolları başkanlığına bir atama yapılmış değil. Üstelik bu göreve vekaleten kimin baktığı da bilinmiyor. Halen Av. Mustafa Rauf Yanar’ın başkanlığını yürüttüğü Gençlik Kollarında ise kongre sürecinin yanıp yaşanmayacağına dair de belirsizlik hakim.

Muhtemelen il kongresinin ardından Kadın Kolları Başkanlığı için parti genel merkezine önerilen isimler arasından bir atama yapılması bekleniyor. Bu süreçte gençlik kollarında da kongre sürecinin işletilmesi gündeme gelebilecek.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.