banner461
banner195

AK Parti de Yeni Yönetimde Kimler Olacak?

Ak Parti’de Nevşehir İl Başkanının atanmasının ardından şimdi gözler yeni yönetim kurulunda kimlerin olacağına çevrildi.

AK Parti de Yeni Yönetimde Kimler Olacak?
17 Haziran 2014 Salı 17:48

banner143
banner134

 Yönetimde Kimler Olacak?

NEVŞEHİR(MHA) Ak Parti’de İl Başkanının atanmasının ardından şimdi gözler yeni yönetim kurulunda kimlerin olacağına çevrildi.

Geçtiğimiz günlerde Ak Partinin yeni dizayn edilen toplantı salonunda Milletvekilleri, Belediye Başkanı ve Teşkilat mensupları ile Partililerin önüne çıkan Ak Parti İl Başkanı M. Ali Tanrıver yeni il yönetiminin bir hafta içerisinde belirleneceğini belirtmişti.

Yeni yönetimin birleştirici, bütünleştirici ve dinamik kişilerden oluşmasına özen göstereceklerini kaydeden Ak Parti İl Başkanı M. Ali Tanrıver’in yeni yönetiminde eski yönetimlerde görev almış bazı isimlerinde bulunacağı belirtiliyor.

Teşkilatın yapısını bilen ve şu ana kadar eski il başkanları ile çok göz önüne çıkmamış olan bazı eski yöneticilerin yeni yönetimde görev alması durumunda yeni yönetimin eski yönetimlerle bağlantısının koparılmamasının amaçlandığı belirtilirken, bu hafta sonuna kadar Ak Partinin yeni il yönetiminin kamuoyuna da açıklanması bekleniyor.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Sucu - 4 yıl önce
avukat ahmet kaya kesinlikle yönetimde olmalıdır. ak partisinin ondan faydalanması gerekir. saygılar.
Avatar
uchisar halkı - 4 yıl önce
yalakalar hemen çıkıyo meydana her kez menfaat derdinde yazıklar olsun...
Avatar
partili - 4 yıl önce @Sucu
bende yönetimde olmamaramen yine fiyosko olacakgibi gözüküyor çokbilmişler hepsi burada liste açıklanmadan birdaha gözden geçirin mehmedali çok heyacanlı davranıyor
Avatar
nevşehirrli - 4 yıl önce
yeni yönettimden ne bekliyorsunuz kimler olur diye merak etmişiniz kim olacak beşer adet vekillerin adamı beşde hasan paşanın sekiz kişi de mehmet alinin önünü göremeyen bir ekibi var geri kalan da avan takımı olur onlarda getir götür ekibi olay bun dan ibaret bekalım bu dostluk 2015 seçimlerin de nasıl seyredecek hep beraber göreceğiz fazla beklenti içine giripte hayal kırıklığına uğramayın benden tavsiye
Avatar
hal knazarıyla bakılınca.. - 4 yıl önce
başbakan bir önceki seçimde hukukculara önem verdi diye nevşehirde nekadar avukat varsa teşkilat yönetimine alma gibi bir yanlışa girilmesin.. bu memlekette esnaf var sanatkar var sanayici ve halk var.. yönetim geniş çaplı düşünülerek oluşturulmalıdır.. kazım beye de teşekkürler iyi hizmet organize ediyordu..