banner461
banner195

AK Parti'de ''Yerel Yönetim''ler Nevşehirli Açıkgöz'e Emanet

TBMM Divan Katip Üyesi ve AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz AK Parti Yerel Yönetimler Başkan yardımcısı oldu. Mustafa Açıkgöz kimdir?

AK Parti'de ''Yerel Yönetim''ler Nevşehirli Açıkgöz'e Emanet
18 Eylül 2018 Salı 11:03

banner143
banner134

TBMM Divan Katip Üyesi ve AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, AK Parti Yerel Yönetimler Başkan yardımcısı oldu. 

Ak Parti Genel Başkan yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki, yardımcılığına getirdiği Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz'ü Çorum, Sivas, Eskişehir, Kırşehir, Kırıkkale, Yozgat tan sorumlu yaptı.

Özhaseki’nin yardımcılığına atanan Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz,  AK Partili belediyelerle ilgili yapılacak anket çalışmaları ve tutulacak arşiv hizmetlerinin yanı sıra Çorum, Sivas, Eskişehir, Kırşehir, Kırıkkale, Yozgat illeri yerel yönetimden de sorumlu olacak.

FİB Haber Merkezi olarak Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz'ü kutluyor yeni görevinde başarılar diliyoruz.

Yerel Yönetimler Başkan yardımcısı Mustafa Açıkgöz Kimdir?

Mustafa Açıkgöz
AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz kimdir? İşte Mustafa Açıkgöz'ün hayatı...

Mustafa Açıkgöz, 10 Kasım 1971 yılında Nevşehir'de dünyaya geldi. Babasının ismi Vehbi, annesinin ismi Meliha'dır. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Eczacılık Fakültesinden mezun oldu.

Mustafa Açıkgöz, 23 yıl serbest eczacı olarak çalıştı. Çeşitli sivil toplum kuruluşlarında kurucu üyelik ve yönetim kurulu üyeliği yaptı. 
AK Parti'den 25., 26. ve 27.Dönem Nevşehir Milletvekili seçildi. 26. Dönem TBMM Başkanlık Divanı Katip Üyesi olarak görev yaptı. 27. Dönem AK PARTİ Nevşehir 1. sıradan Nevşehir Milletvekili olarak seçildi. Hala hazırda TBMM Başkanlık Divanı Katip Üyesi olarakta görev yapıyor. Ayrıca TBMM Parlamenterler Futbol Takımı oyuncusu.

Orta derecede İngilizce ve Arapça bilen Mustafa Açıkgöz, evli ve iki çocuk babasıdır.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.