banner461
banner195

AK Parti Eylül Ayı İl Danışma Meclisi Toplantısı Yapıldı

AK Parti Nevşehir İl Başkanlığı Eylül ayı İl Danışma Meclisi Toplantısı Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi’nde yapıldı.

AK Parti Eylül Ayı İl Danışma Meclisi Toplantısı Yapıldı
30 Eylül 2013 Pazartesi 11:06

banner143
banner134

 AK Parti Nevşehir İl Başkanı Kazım Sunar başkanlığında yapılan İl Danışma Meclis toplantısına, AK Parti Nevşehir Milletvekilleri,  Belediye Başkanları,  İlçe Başkanları, Kadın ve Gençlik Kolları,  İl Genel Meclis üyeleri  ile çok sayıda partili katıldı.

Divan Kurulu'nun oluşumuyla başlayan Danışma Meclisinin açılış konuşmasını yapan  İl Başkanı Kazım Sunar, teşkilat çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Nevşehir adına önemli konuların görüşüldüğü İl danışma meclisi toplantısında 2014’te yapılacak olan Mahalli İdareler seçimleri ve aday adaylığı süreci ile ilgili bilgiler veren Kazım Sunar, bu tür toplantılarda sorunların ve önerilerin söylenmesi gerektiğini ifade etti.

İl Danışma Meclisi Toplantısında daha sonra sunumlara geçildi. Belediye Başkanları ve Milletvekillerinin sunumlarının ardından toplantı müzakereler ile sona erdi. Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Zafer POLAT - 5 yıl önce
eylül ayi il danişma meclis toplantimizin gerçekten faydali geçtiğine inaniyorum yeni stratejiler geliştirilerek fikir üretilebilen bir toplanti ruhana sahip olduğu olgusu gelişiyor. bütün partili arkadaşlarima saygi ve selamlarimi sunarim.
Avatar
salih - 5 yıl önce
ak parti üyelerine önem vermiyor adam gelmiş başbakanı seviyor partinin icratlarnı seviyor üye oluyor aldırış edilmiyor