banner461

AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Dolaşmaz’ın görev süresi doldu

Ak Parti Nevşehir Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Dolaşmaz Görev Süresi dolması sebebiyle görevi bırakacağını kamuoyu açıklaması ile duyurdu.

banner503
AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Dolaşmaz’ın görev süresi doldu
28 Ocak 2020 Salı 12:05

banner143
banner134

Değerli Kamuoyu,

AK Parti teşkilatları dur durak bilmeden çalışan, gönüllü, fedakar ve vefakar kişilerden oluşan bir ailedir.

Şahsım bu ailenin 9 yıllık bir üyesidir.  2 yılı aşkın bir süredir dava olarak bellediğim bu yolda Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN'ın önderliğinde İl Gençlik Kolları Başkanı olarak görev aldım. Her kademesinde aldığım görevlerde tek hedefim görevimi layıkıyla yerine getirmek oldu. Bu görevimi de elimden geldiğince yerine getirdim.

Partimizin başlatmış olduğu  ''Gençlik Kolları 6. Olağan Kongre Sürecinde''  şahsımın yaş haddini doldurmasından kaynaklı İl Gençlik Kolları Başkanlığı görevime devam edemeyeceğim.

Bu teşkilatta gençlik yapısı ayrı bir okuldur. Bu okulda okumak zordur. Ancak hizmet aşkı düşünüldüğünde zorluklar gül bahçesine döner. Bu gül bahçesinde geçirdiğimiz günlerin bir sonu elbette ki var. Ancak bizler bu okuldan mezun olarak partimizi ve davamızı yeni görevlerimizde temsil edeceğiz. İl Gençlik Kolları Başkanlığı görevimiz yaş haddine varmasından kaynaklı bitse de partimiz ve liderimiz için çalışma gayretimiz ve isteğimiz, halihazırda meclis üyesi olduğum Nevşehir Belediyemizde devam etmektedir. Partimiz, bundan sonraki süreçte bizlere hangi  görevi verirse davamıza orada hizmet etmeye devam edeceğiz.

Siyasetin içerisinde gençlere en çok yer veren bir partinin ve liderin arkasında olduğumuz için mutlu ve gururluyum. Yaşım ne kadar ilerlese de hep gençlik dinamiği ile çalışacağım.

Bu vesile ile İl Gençlik Kolları Başkanlığım süresince desteğini esirgemeyen başta Eşim ve Ailem olmak üzere, Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanımız Sayın Ahmet Büyükgümüş’e Genel Merkez Gençlik Kolları MYK ve MKYK Üyelerimize, Görevi kendisinden devraldığım Gençliğin Abisi Değerli  İl Başkanımız Mustafa Rauf Yanar’a, Kıymetli Milletvekillerimiz Mustafa Açıkgöz ve Yücel Menekşe’ye, Değerli Belediye Başkanımız Rasim Arı’ya, İl Kadın Kolları Başkanımız Sayın Ayşe Bilgiç’e, Değerli İlçe ve Belde Başkanlarımıza, İlçe ve Belde Belediye Başkanlarımıza, Görev aldığım süre zarfında birlikte çalışma imkanı bulduğum tüm Milletvekillerimize ve Başkanlarımıza, Gençlik Kollarında her zaman birlikte yürümekten gurur duyduğum Gençlik Kolları İl Yönetim Kuruluma, İlçe ve Belde Başkanlarıma ve yönetimlerine, Üniversiteler teşkilatıma ve tüm kıymetli kardeşlerime şükranlarımı sunarım.  

Üyesi ve mensubu olmaktan gurur duyduğum partime hizmet etmeye devam edeceğim, bundan sonraki süreçte de içerisinde yetişmekten gurur duyduğum gençlik kolları teşkilatımızdaki yeni genç kardeşlerimize ve siyasi görüşü ne olursa olsun tüm genç kardeşlerimi kucaklayarak yardım etmeyi de kendime düstur edineceğim.

Saygılarımla…

AHMET DOLAŞMAZ

Nevşehir İl Gençlik Kolları Başkanı


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.