banner421
banner461
banner195

AK Parti Gençlik Kolları Gazetemizi Ziyaret Etti

Ak Parti Nevşehir Gençlik Kolları Başkanı Av. Mustafa Rauf Yanar, Siyasi Hukuk İşleri Başkanı ,Teşkilat Başkanı ve Yönetimi ile birlikte gazetemizi ziyaret ettiler.

AK Parti Gençlik Kolları Gazetemizi Ziyaret Etti

banner143
banner134
Ak Parti Nevşehir İl Teşkilatı Gençlik Kolları Başkanı Av. Mustafa Rauf Yanar, Siyasi Hukuk İşleri Başkanı ,Teşkilat Başkanı ve Yönetimi ile birlikte gazetemizi ziyaret ettiler.

Nevşehir'in Sesi ve Sitesi FİB Haber.Com Gazetemiz Yazı İşleri Müdürü Fikret Çapacı ve Genel Koordünatörümüz İbrahim Uysal ile bir araya gelen Ak Gençler, Çapacı’ya çiçek takdim ederek başarılı çalışmalarımızın devamını dilediler.

FİB Haber.Com'un Nevşehir basını için önemli ve örnek bir değer olduğunu söyleyen Yanar, “FİB Haber yayın hayatına başladığı günden bu yana önemli bir vizyon üstlendi. Partimiz adına bu güzel hizmet binasının FİB Haber.Com  ailesine hayırlar getirmesini temenni ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz” diye konuştu.


Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Rauf Yanar, FİB Haber.Com İnternet Gazetesi’nin güncel ve tarafsız bir şekilde yayın hayatını başarılı bir şekilde sürdürdüğünü ifade ederek çalışmalarının devamını diledi.

Yanar, bu vesile ile Nevşehir'in en çok takip edilen Haber mecrası www.fibhaber.com dan Tüm genç kardeşlerimize ve tüm Nevşehirli vatandaşlarımıza bir çağrıda bulunmak istiyorum. Ak Parti Gençlik Kolları Nevşehir’de 4. Olağan Kongresini yapacak. 08 Şubat 2015 Pazar günü saat 11.00’de Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezinde gerçekleşecek olan kongreye hepinizi davet ediyorum dedi.

 Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren gazetemizin Sahibi Fikret Çapacı ve İbrahim Uysal da “Bizleri çok mutlu ettiler. Gazetemiz FİB Haber, yeni hizmet binası ve dinamik kadrosuyla hizmetlerini sürdürecektir” diyerek 

 Ak Gençlere teşekkür etti.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
İSABETLİ - 3 yıl önce
hükümetin yeni aldığı karar ile artık hukuk ve tıb fakültelerine puan kontenjanı koyması ço0k isabetli olmuştur.iş bulamayan avukat sşyasete dalıyor.
Avatar
hazımsızsın demek sana daha isabetli olacak sanırım - 3 yıl önce
rauf başkanı git adliyeden sor bakalım işi ne kadar yoğunluktaymış...karnın daralsın bakalım, senin gibilerin daha çok karnı ağrıyacak..