banner461
banner195

AK Parti Gençlik Kolları Kongresi Yarın

AK Parti Nevşehir İl Gençlik Kolları 4. Olağan Kongresi, yarın saat 11.00’de Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezinde yapılacak.

AK Parti Gençlik Kolları Kongresi Yarın
07 Şubat 2015 Cumartesi 19:22

banner143
banner134
AK Parti Nevşehir İl Gençlik Kolları 4. Olağan Kongresi, yarın saat 11.00’de Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezinde yapılacak. Kongre için çalışmaların tamamlandığı belirtilirken hazırlanan paroğram ve Süprizleriyle AK Gençler Kongresinin büyük ses getirmesi bekleniyor...

8 Şubat 2015 Pazar günü Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezinde gerçekleşecek olan kongrede mevcut Başkan Mustafa Rauf Yanar tek liste ile seçime girecek.

Gençlik yapılanmasının siyasette önemine vurgu yapan Yanar: “Gençler bizim için önemlidir, partimizde gençlik kolları yapılanmasına oldukça önem vermektedir. Bu yüzden hedeflerimizi daha da büyüterek yeni Türkiye yolunda gençlerimizin ufkunu açmaya hedefliyoruz” dedi.


Ak Parti’de kongre sürecinin Gençlik Kolları kongreleri ile devam ettiğini de ifade eden Başkan Yanar; “15 Eylül 2014 itibariyle başlayan kongre sürecimizde öncelikli olarak ana kademe ilçe kongrelerimizi, İl kongremizi, akabinde ilçe kadın ve gençlik kolları kongrelerimizi gerçekleştirdik. Bütün ilçe başkanlarımıza ve yönetimlerine görevlerinde başarılar diliyorum. Adeta bir şenlik ve demokrasi şöleni halinde gerçekleştirmeyi hedeflediğimiz 4. Olağan İl Gençlik Kolları kongremize Genel Merkezimizden de katılım bekliyoruz. Ben bütün teşkilat mensuplarımızı ve Nevşehirli hemşerilerimizi aileleri ile birlikte kongremize davet ediyorum. Kongremizin akabinde Haziran ayında yapılacak milletvekilliği seçimlerine yenilenmiş güçlü bir gençlik kolları kadro ile girmeyi hedefliyoruz. Bu kadrolarımızla sonucunda İlçe teşkilatlarımız, İl teşkilatlarımız, Milletvekillerimiz ve Belediye Başkanlarımız ile uyum içerisinde çalışacak yönetim oluşacaktır. Bizler Nevşehir’in Ak Gençleri olarak her zaman görevimizi layıkıyla yerine getirmeye çalışacağız” dedi.

Nevşehir , Gençlik Kollarıyla AK Parti kongrelerini tamamlayarak 7 Haziran Genel seçimleri için çalışmalara başlayacağı bildiridi.

Kongreye tüm Nevşehirlilerin davetli olduğu bildirildi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.