banner461
banner195

AK Parti Gençlik Kolları Siyasi Ve Hukuki İşler 5.Bölge Toplantısı Nevşehir’de Gerçekleştirildi

İlimiz Nevşehir de,bu hafta sonu Gerçekleştirilen AK Parti Gençlik Kolları Siyasi Ve Hukuki İşler 5.Bölge Toplantısına Başbakan Yardımcısı Sayın Mehmet Ali Şahin,AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Sayın Zafer Çubukçu, Siyasi Ve Hukuki İşler Başkanı Sayın Emre Çalışkan ve 14 İlden İl Gençlik Kolları Başkanları Ve Siyasi Ve Hukuki İşler Başkanları katıldı.

AK Parti Gençlik Kolları Siyasi Ve Hukuki İşler 5.Bölge Toplantısı Nevşehir’de Gerçekleştirildi
18 Şubat 2013 Pazartesi 16:30

banner143
AK Parti Gençlik Kolları Siyasi Ve Hukuki İşler 5.
İlgili Galeriye Git
banner134

 15 Şubat 2013 Cuma Akşamı başlayan program ,16 Şubat 2013 Cumartesi günü saat 13:00’te Nevşehir Ticaret Borsası Konferans Salonunda devam etti. Ticaret Borsasındaki konferansın ardından akşam Saruhan’da düzenlenen sema gösterisi katılımcıları oldukça etkiledi..17 şubat Pazar günü değerlendirme toplasının ardından konuklarımız önce Avanos Belediye Başkanı Mustafa Körükcü’yü ziyaret etti,daha sonra Avanos İlçesi içinde küçük bir gezi düzenlendi,gezide misafirlerimiz çömlek yapımı atöltesine götürüldü.

 

 

Avanostan sonra Uçhisar Belediye Başkanı Osman Süslü'yü makamında zirat ettiler,Başkan Süslü ile birlikte Uçhisar Kalesine çıkan konuklarımız Kapadokyanın eşşiz manzarasına hayran kaldı.

 

Gezinin ardından memleketlerine uğurlanan konuklarımız toplantıdan ve yapılan etkinliklerden memnun kaldıklarını ve Nevşehir AK Parti Gençlik Kollarının göstermiş olduğu misafirperverliğe teşekkür ettiklerini ilettiler.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
nevşehir - 5 yıl önce
siyasette yüzler gülmeli örnek teşkil ediyorsunuz ak parti gibi bir partiyi temsil ediyorsunuz kazım başkanım güler yüzlü çıkmış diğer arkadaşlarında aynı şekilde güler yüzle kendilerini ifade etmeleri partiye kazanım olacaktır.
Avatar
adıyaman - 5 yıl önce
iyi dikkat edersen her yüzde tebessum var .yani 32 dişini göstermeye ne gerek var...