banner461
banner195

AK Parti Gülşehir'de Tek Yürek

AK Parti Gülşehir İlçe teşkilatında 2002’den bugüne kadar görev yapan başkan ,yönetici ve üyeler 1 Kasım seçimleri öncesi bir araya gelerek birlik mesajı verdiler.

AK Parti Gülşehir'de Tek Yürek
17 Ekim 2015 Cumartesi 22:49

banner143
banner134
Gülşehir Ak Parti İlçe teşkilatında 2002’den bugüne kadar görev yapan başkan ,yönetici ve üyeler 1 Kasım seçimleri öncesi bir araya gelerek birlik mesajı verdiler.

 Gülşehir AK Parti'den Birlik Mesajı

Nevşehir'in Gülşehir ilçesinde en nezih mekanlarından ve Ak parti teşkilat üyesi Ahmet Kermen’a ait Mantarkaya tesislerinde bugün bir araya gelen AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ve Murat Göktürk ile 26. Dönem Milletvekili adayı Ebubekir Gizligider’in de hazır bulunduğu yemekli toplantı yoğun katılım ile yapıldı.

Birlik ve beraberlik mesajı verilen toplantıya AK Parti Nevşehir İl Başkanı M.Ali Tanrıver, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz, AK Parti Gülşehir İlçe Başkanı Kürşat Koç ve çok sayıda partili katıldı.

Konuşmalarında 1 Kasım seçimlerinin önemine değinen siyasiler, ülkenin geleceği için tek başına AK Parti iktidarının gerekliliklerinden bahsederek, tüm teşkilat üyelerinin önümüzdeki kalan sürede fedakârlık yapmalarını talep etti.

Açıkgöz'den Tek Yürek Vurgusu


1 Kasım seçimleri ile ülkenin bu kötü gidişatının düzeleceğini, istikrarın tekrar sağlanacağını belirten AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, “Seçim çalışmalarına başladığımız günden itibaren tek yürek halinde çalışmalara başladık. Bir önceki dönem milletvekillerimiz, aday adaylarımız, il ve ilçe teşkilat kademelerimiz ile birlik içerisinde 1 Kasım’a odaklandık. Allah’ın izniyle de bu davamızda muvaffak olacağız. Bizler ülkemiz ve milletimiz için bu hizmet yoluna çıktık. Her zaman davamızın peşinde olduk. Halka hizmeti, hakka hizmet bildik. Bu doğrultuda da inşallah her zaman olduğu hemşirelerimiz yine AK Parti ile yola devam, hizmete devam diyecek” diye konuştu.

Göktürk :  “Bizim Derdimiz Vatan, Millet ve Hizmet Derdi“

AK Parti Nevşehir Milletvekili Murat Göktürk'te yaptığı açıklamasında “Burada yemekte bulunan arkadaşlarımızla 7 Haziran sürecine başlamıştık. 1 Kasım sürecine de birlikte giriyoruz. Bu seçim sadece bizleri ilgilendiren bir seçim değil. Ülkemizin kaderini belirleyecek bir seçim olacak. Ülkemizin son dönemlerde yakaladığı istikrarın devam etmesi için Yaşanan kargaşanın, gözyaşının durması için önemli bir seçim. İnşallah 1 Kasım’da tek başımıza iktidara gelip, ikinci yarıya kaldığımız yerden devam edeceğiz. Burada bulunan hiçbirimizin makam, mevki derdi yok. Niyetlerimiz halis. Ülkemize hizmet tek düşüncemiz. Birlik ve beraberlik içerisinde bu seçim sürecini en iyi şekilde geçirerek, Antalya’da tarihi bir zafere imza atalım” dedi.

Gizligider : “1 Kasım milat olacak”

Kritik sürecin AK Parti teşkilatları açısından hayati önem taşıdığını belirten AK Parti Nevşhir Milletvekili Adayı Ebubekir Gizligider, tüm teşkilatların birlik beraberlik içerisinde ve ilk günkü aşkla çalışarak hedeflenen başarıya ulaşacağına inandığını söyledi. Gizligider, “1 Kasım inşallah AK Parti’mizin yeniden tek başına iktidara geldiği ve Nevşehir'de yeniden 3-0’ı yakaladığımız bir milat olacak” diye konuştu.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.