banner461
banner195

Ak Parti Hacıbektaş İlçe Danışma Meclisi toplantısı yapıldı

Ak Parti Hacıbektaş İlçe Danışma Meclisi toplantısı yapıldı.

Ak Parti Hacıbektaş İlçe Danışma Meclisi toplantısı yapıldı
24 Mart 2018 Cumartesi 20:36

banner143
banner134

AK Parti Nevşehir Milletvekili TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Ecz. Mustafa Açıkgöz'ün de katıldığı programla Hacıbektaş İlçe Danışma Meclisi toplantısı  gerçekleştirildi. 

Hacıbektaş İlçe Danışma Meclisi toplantısına AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar, AK Parti Nevşehir İl Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Dolaşmaz, Hacıbektaş İlçe Başkanı Yusuf Koçak, Kadın Ve Gençlik Kolları Başkanları, yönetim kurulu üyeleri ve mahalle temsilcileri katıldı.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, "Sevgi, hoşgörü, muhabbet ilçemiz Hacıbektaş’tayız. Ak parti Hacıbektaş İlçe Danışma Meclisi toplantımızda teşkilatımızla bir aradayız. “Kutlu davamızda kimseyi ötekileştirme yoktur. Yaratılanı Yaradan’dan ötürü severiz. Bir olacağız,iri olacağız,diri olacağız; biz, Nevşehir’iz” dedi.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Hacıbektaş ilçe danışma meclisi toplantısında yaptığı konuşmada teşkilat içi çalışmalara değinerek, “ Teşkilat ve istişare çok önemli. Bizim gücümüz burada birbirimizi sevmemizde. Özellikle AK Parti’nin buraya kadar ki başarısında en önemli süreç liderimiz cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ekibine ve istişareye olan güvenidir. Cumhurbaşkanımız gerçekten önemli bir süreç yürütüyor. Hepimiz takip ediyoruz.  2019 seçimlerinde bize büyük bir görev düşüyor. Teşkilatlımızın yoğun bir şekilde çalışmaya devam etmesi lazım. Yerel seçimlere yaklaşık bir yıl kaldı. Çok çalışmaz lazım bize düşen şu andaki oy oranımızı arttırmak bir oy bütün oyunları bozar hepimizin birbirine destek olması lazım.” dedi.

AK Parti Nevşehir İl başkanı Mustafa Rauf Yanar ise yaptığı konuşmada teşkilat içi çalışmalara değinerek, “Sayın Cumhurbaşkanımızın il başkanları toplantısında da ifade ettiği gibi çok sıcak bir sürece doğru emin adımlarla ilerliyoruz. Önümüzde iki tane çok kritik seçim var. Önce yerel seçimleri daha sonrada genel seçimleri icra edeceğiz. AK Parti Teşkilatları esasında bir seçim hazırlığı yapmazlar. İki seçim arasında dönemin tamamı AK Parti teşkilatları için bir seçim hazırlığıdır. Orada yaptığımız icraatlarla birlikte sadece seçim dönemlerinde milletin karşısına çıkmayan her dönem milletin yanında olabilen bir teşkilat olmanın şuurunu bugüne kadar taşıdık. Bundan sonrada taşımaya devam edeceğiz.” Dedi

İlçe danışma meclisi toplantılarında konuşmaların sonunda teşkilat faaliyet raporları okundu. Faaliyet raporlarının ardından sunumların müzakereleri yapıldı. Teşkilat içi faaliyetler değerlendirilirken ülke gündemi ve yereldeki yapılan çalışmalar ve sorunlarla ilgili istişarede bulunuldu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.