banner461
banner195

AK Parti İl Başkanı Sunar Ankara yolcusu

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Av.Kazım Sunar'ın Genel Başkan ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın 29 Kasım Cuma Günü gerçekleştirilecek Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’na katılmak üzere yarın Ankara ya gideceği belirtildi.

AK Parti İl Başkanı Sunar Ankara yolcusu
27 Kasım 2013 Çarşamba 17:07

banner143
banner134

AK Parti’de gözler Cuma gününde


Genel Başkan ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın 29 Kasım Cuma Günü gerçekleştirilecek Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’nda, Nevşehir Belediye Başkan adayını açıklaması bekleniyor...

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Av.Kazım Sunar, Kadın Kolları İl Başkanı Ayşe Hamleci ve Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver ile birlikte AK Parti Genel Merkezi’nde 29 Kasım’da gerçekleştirilecek Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’na katılacak. AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Erdal Feralan,Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider in de e hazır bulunması beklenen toplantıda Başbakan Erdoğan’ın, Aydın Büyükşehir Belediye Başkan adayını açıklayabileceği belirtildi.

Başbakan Erdoğan yerel seçimlerde aday belirleme süreciyle ilgili önemli açıklamalara da yer verdiği grup toplantısında şunları söyledi:

“Hassas bir aday belirleme yöntemi uyguluyoruz. 11 kişilik bir ARGE kurulumuz var. Bu kurulumuzla birlikte çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Temayül yoklamaları bizlere geldi. Oradan çıkan sonuçları değerlendiriyoruz. Ayrıca birçok yerde yaptığımız kamuoyu araştırmalarını da değerlendiriyoruz. Birkaç ay önce yaptığımız kamuoyu araştırmalarının yanı sıra yeni yaptıklarımız da var. Mukayeseli olarak hepsini inceliyoruz. Tekrar incelememiz gereken İl varsa hemen oralara yönelik çalışmalarımızı yapıyoruz. Teşkilatlarımızın tavrı, kanaatleri bizler için önem arzediyor. Adaylarımızda aradığımız kriterleri daha önce ifade ettik. Bu hafta Cuma günü (29 Kasım) yapacağımız Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’nda bunu etraflıca tekrar izah edeceğiz.”
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Gurbetin Ali'nin oğlu - 4 yıl önce
Hade bakalım hayırlısı olur inşaallah. Yalnızca gereksiz iifadeler kullanılmış. Şu aşamada çok yanlış anlaşılmalara da sebep olacak bir haber ve açıklama. Yoksa kasıtlımı Fikret reis?
Avatar
ahmet - 4 yıl önce
Bu haberden benim anladigim sanki nevsehir adayi hasan unver gibime geldi sizce arkadaslar
Avatar
he he - 4 yıl önce
yarın il başkanları toplantısı var herhalde ankaraya gidecek başkan
Avatar
nevsehiri ozleyenler - 4 yıl önce
kim olursa olsun nevsehirin hayri icin sonuc AK olsun