banner461
banner195

AK Parti İl Başkanı Tanrıver; “Chp'li Başkan Kendi Milletvekilleri Ve Genel Başkanı Hakkında Suç Duyurusunda Bulunmuştur"

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, CHP Nevşehir İl Başkanı Gülmez'in Başbakanımız ve Cumhurbaşkanımız hakkında suç duyurusunda bulunduğuna ilişkin beyanlarına cevap vererek,

AK Parti İl Başkanı Tanrıver; “Chp'li Başkan Kendi Milletvekilleri Ve Genel Başkanı Hakkında Suç Duyurusunda Bulunmuştur"
25 Mart 2016 Cuma 11:59

banner143
banner134
AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, CHP Nevşehir İl Başkanı Gülmez'in Başbakanımız ve Cumhurbaşkanımız hakkında suç duyurusunda bulunduğuna ilişkin beyanlarına cevap vererek, "CHP'li başkan bu açıklamalarıyla aslında kendi genel başkanı ve milletvekilleri hakkında suç duyurusunda bulunmuştur" diyerek sert bir dille eleştirdi. 

Tanrıver; “HDP siyaset ile terörü ayıramayan, siyaseti terörize etmeye çalışan ve açıklamalarıyla teröristin doğrudan destekçisi olmuş bir parti haline gelmiştir. CHP ise eski kimliğinden uzaklaşarak HDP ile birlikte hareket etmeye çalışan özgün yapısını terk eden bir yapıya dönüşmüştür. Teröristlerin 10 Ekim’de Ankara’daki saldırısını bahane eden CHP ve HDP birlikte Hollanda’nın Deventer kentinde katılımın fazla olmadığı PKK bayrakları altındaki yürüyüşte HDP Kocaeli milletvekili Ali Haydar Konca ile CHP İstanbul Milletvekili İlhan Cihaner birlikte yaptıkları yürüyüş sonrası ortak açıklamalarıyla CHP-HDP işbirliğini ortaya koymuşlardır. CHP Milletvekili Sezgin Tanrıkulu’nun sürekli PKK taziyelerine katılması da toplumumuz tarafından takip edilmektedir. Bu durumun eleştirilmesi üzerine CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu kendi milletvekillerinin hiçbir taziyeye gitmediğini katıldığı programda belirtmiştir. Fakat milletimizin bilinci ve aklı yerindedir. Her şeyi çok iyi gözlemlemektedir. CHP'li Milletvekilleri Gamze Akkuş İlgezdi ve Sezgin Tanrıkulu öldürülen DHKP-C'li terörist Aziz Güler'in cenazesine katılmıştır. CHP milletvekilleri ve bu duruma göz yuman CHP Genel Başkanı Diyarbakır'ın Sur ilçesindeki operasyonda etkisiz hale getirilen teröristin cenazesine katılan HDP Batman Milletvekili Mehmet Ali Aslan, Siirt Milletvekili Besime Konca, Ankara'daki saldırı ile 28 şehidimizin canına mal olan katil teröristin cenazesine katılan HDP'li Van milletvekili Tuğba Hezer ile birlikte bu aynı ihanetin içine girmiştir. Dolayısıyla CHP il başkanı bu açıklamasıyla kendi Genel Başkanı ve CHP milletvekilleri hakkında da suç duyurusunda bulunmuştur.  "diye konuştu.

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.