banner461
banner195

AK Parti İl Başkanı Tanrıver, Rabbim Birliğimizi Bozmasın

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız’ın ziyaretini değerlendirdi.

AK Parti İl Başkanı Tanrıver, Rabbim Birliğimizi Bozmasın
04 Mayıs 2015 Pazartesi 08:24

banner143
banner134
 AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız’ın ziyaretini değerlendirdi.

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız’ın seçim çalışmalarına katılmasından dolayı son derece mutlu olduklarını kaydederken Bakan Yıldız’a teşekkür etti. Tanrıver, ‘’ AK Parti İl Başkanlığı olarak seçim çalışmalarımıza birlik ve beraberlik içerisinde devam ediyoruz. Sayın Bakanımız Taner Yıldız bugün ilk olarak Avanos ilçemizde seçim büromuzun açılışına katıldı ve ardından esnaflarımız ile buluştu. Avanos ilçemizden sonra ise sırasıyla Özkonak, Kalaba ve Çalış beldelerimizde vatandaşlarımız ile buluştuk. Milletvekili adaylarımız Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk, Ebubekir Gizligider, Nevşehir Belediye Başkanımız Hasan Ünver, Merkez İlçe Başkanımız Salih Açıkgöz, Kadın Kolları Başkanımız Nihal Kutlar, Gençlik Kolları Başkanımız Rauf Yanar ve partililerimiz ile birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Rabbim bizlerin bu birlikteliğini bozmasın. Avanos ve beldelerinde yapmış olduğumuz ziyaretlerimizde halkımız bizlere olan güvenini bir kez daha hamd olsun ki gösterdi. Allah’ın izne 7 Haziran tarihinde yapılacak olan 25. Dönem Milletvekilliği seçimlerinde bir kez daha 3-0 yapacağız’’ diye konuştu. 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Furkan Güneş - 3 yıl önce
lütfen şimarmayın beyler
Avatar
mehmet - 3 yıl önce
memlekette birlik mi kaldı sayın başkan neyin birliginden bahsediyon
Avatar
mhp li - 3 yıl önce
m.açıkgözde amma sevimliymiş.gucu gucu mucuk mucuk
Avatar
7 haziran - 3 yıl önce
3-0 dışındaki sonuç başarısızlıktır.
Avatar
ebubeki - 3 yıl önce
gizligider ve danışmanı için güzel bir hatıra olacak bu