banner461
banner195

AK Parti İl Danışma Meclisi Toplantısı Yapıldı

Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) Nevşehir İl Başkanlığı 4. Olağan 'İl Danışma Meclisi’ toplantısı yapıldı.

AK Parti İl Danışma Meclisi Toplantısı Yapıldı
28 Nisan 2013 Pazar 15:20

banner143
AK PARTİ İL DANIŞMA MECLİSİ TOPLANTISI YAPILDI
İlgili Galeriye Git
banner134

 Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi’nde yapılan toplantıya, Ak Parti Nevşehir İl Başkanı Kazım Sunar, Ak Parti Nevşehir Milletvekilleri Ahmet Erdal Feralan, Ebubekir Gizligider, Murat Göktürk, Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz, Kadın Kolları Başkanı Ayşe Hamleci, Gençlik Kolları Başkanı Yasin Güneş, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver,  AK Parti il ve  merkez ilçe teşkilatları, Kadın ve Gençlik Kolları, Belediye başkanları, İl Genel Meclis üyeleri ve Belediye Meclis üyeleri, mahalle temsilcileri ve çok sayıda partili katıldı.

Divan Kurulu'nun oluşumuyla başlayan Danışma Meclisinin açılış konuşmasını yapan AK Parti Nevşehir İl Başkanı Kazım Sunar,  teşkilat çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Bu tür toplantılarda sorunların ve önerilerin söylenmesi gerektiğini ifade eden Sunar, yapılan işlerin merkezinde samimiyet bulunduğu sürece her türlü meselenin çözülebileceğine inandığını belirtti.

Sunar, "Bizim teşkilatımız, hedefe kilitlenmiş bir teşkilattır. Uyum içinde ortak aklı oluşturarak çalışan, güçlükleri yenebilme iradesine sahip olan bir teşkilattır. Bu teşkilatımızla Başbakanımızın sadece ülkemizle ilgili olmayan ufku, mücadele azmi ve kararlılarına ortak olmak bile bu ülke için gereken motivasyonu sağlıyor" dedi.

Meclisi Toplantısında daha sonra sunumlara geçildi. İl Kadın Kolları Başkanı Ayşe Hamleci, İl Gençlik Kolları Başkanı Yasin Güneş, İl Genel Meclis Başkanı Sami Başgelen, Avanos Belediye Başkanı Mustafa Körükçü, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Nevşehir Ak Parti Milletvekili Murat Göktürk’ün, sunumlarının ardından toplantı, güncel ve siyasi konuların değerlendirilmesiyle devam etti.

Yaklaşık üç saat süren toplantı, soruların cevaplanması ile sona erdi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
kağan - 5 yıl önce
daha bu günleriniz sizin iyi günleriniz.
teşkilatları büyük salonda toplayacak ama o salonlar hep böyle boş kalacak.az kaldı tarihin tozlu rafları da sizleri kabul etmeyecek
Avatar
ali - 5 yıl önce
gerçekten salon neden boş