banner461
banner195

AK Parti İlçe Aday Adayları Biraz Daha Bekleyecek

AK Partili kaynaklarından edinilen bilgilere göre İlçe Adaylarının açıklanması ay sonunu bulacak.

AK Parti İlçe Aday Adayları Biraz Daha Bekleyecek
14 Ocak 2014 Salı 16:27

banner143
banner134

 AK Partili kaynaklarından edinilen bilgilere göre ilçe adaylarının açıklanması ay sonunu bulacak.Aynı şekilde Beldelerinde bu ayın sonuna doğru açıklanmasının beklendiği bildirildi.

Aralık ayında açıklanması beklenen ancak ülke gündemini meşgul eden 17 Aralık operasyona yoğunlaşan AK Parti Hükümeti,  lçe adaylarını açıklamayı öteledi.

Singapur ve Malezya'daki temaslarının ardından açıklanması beklenen ilçe adayları, bugün Erdoğan'ın 21 Ocak’ta Brüksel'e yapacağı ziyaret sonrası açıklayacak ihtimalini gündeme getirdi.


Geçtiğimiz Aralık ayında açıklanması beklenen ancak ülke gündemini meşgul eden olaylar nedeniyle, açıklanması yılan hikayesine dönen ilçe adaylıklarında belirsizlik devam ediyor.

İlçe adaylıklarının açıklanacağı tarih konusunda AK Partili çeşitli kaynaklarından yapılan açıklamalar ise Nevşehir İlçe Adaylarının açıklanmasının ay sonunu bulabileceği yönünde.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Osman özkan - 4 yıl önce
Kolayı var kimse aday olmasın
Her aday adaylıktan çekilsin
Olur biter
Avatar
vatandaş - 4 yıl önce
yahu bir türlü anlayamadık gitti. adaylarda mı bir sıkıntı var yoksa partide mi? bu güne kadar ha açıklandı ha açıklanacak denilip duruyor. yılan hikayesine döndü. adaylarla mı yoksa vatandaşla mı dalga geçiliyor? isterseniz seçim günü adaylarınızı açıklayın...
Avatar
Ali Yahyalılı - 4 yıl önce
Ortahisarda Ali İhsan Bey dışındakileri aday adaylarının bekleyecek sabrı kalmadı ama artık.
Ali İhsan Bey'e yani millet iradesine komplo kuranların, Ak Parti aday göstermezse CHP'den aday olacakların, daha askerlik yapmamış olanların sabrı kalmadı..
Avatar
Misafir.. - 4 yıl önce
aman be yaa hacı yolu bekletir gibi beklettiniz yani, sanki büyük ikramiyenin kime çıktığını açıklayacaksınız.. nedir anlamadık gitti..
Avatar
çalışlı - 4 yıl önce
bu işin tadı kaçtı.seçmen beklemekten usandı.kime verecekseniz verin.mhp,chp 1 ay oldu.vaziyet ak partinin ilçe ve beldelerde oya ihyiyacı yok.
Avatar
ortasarlı - 4 yıl önce
adyları vitrine koyun canlı resmini bakın arkadaşlar atı alan üsküdarı geçiyor haberiniz yok adamlar ekiplerini hazırladı sizde tık yok dalgamı geçiyonuz adaylarınan
Avatar
ALİ - 4 yıl önce
1 nisan uygun bir tarih olur