banner461
banner195

AK Parti İlçe Başkanı Açıkgöz'den Regaip Kandili Mesajı

AK Parti Nevşehir Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz, Regaip Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak tüm İslam aleminin kandilini kutladı.

AK Parti İlçe Başkanı Açıkgöz'den Regaip Kandili Mesajı
29 Nisan 2014 Salı 18:50

banner143
banner134

AK Parti Nevşehir Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz,mesajında Kendimizi sorgulamamıza ve yenilememize, duygu birliği kardeşlik ve dayanışma paydasında hepimizin toplanmasına vesile olan kandil geceleri, insanlığın barış ve huzuru için dua ile Allah'tan yardım istenmesine de fırsattır. İslam alemi olarak yaşadığımız acıların son bulması, mutluluk ve huzurun hakim olması için fırsat olarak gördüğümüz bu müstesna zaman diliminin tüm insanlığın kurtuluşuna vesile olması, en büyük temennimizdir. Bu duygu ve düşüncelerle bu hayırlı gecenin hepimizin günahları için bir bağışlanma, gönüllerimiz için huzur, hastalarımız için şifa, dertlerimiz için deva, borçlularımız için eda vesilesi olmasını temenni eder, tüm hemşehrilerimin mübarek Regaip Kandili'ni tebrik ederim.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
karacaşarlı - 4 yıl önce
yal olduğun gibi görün ya göründüğün gibi ol
Avatar
Abdestli - 4 yıl önce
sayın ilçe başkanı abdesli geziniz abdestsiz lütfen yere basmayın ayaklarınızı.hz.mevlananın söznü ne güzel üstad ne güzel söylemiş
ya olduğun gibi görünn yada göründüğün gibi ol.
ilçe başkanı milleti kandırma yaaa allha aşkına milleti kandırma yaaa, yukarda allah varr bunu biill ve unutma yeterr