banner461
banner195

AK Parti İlçe ve Belde Adayları 15 Ocak'ta Açıklanacak

AK Parti'de ilçe ve Belde belediye başkan adaylarının 15 Ocak 2014 tarihinde açıklanacağı öğrenildi. Kesin tarih: 15 Ocak 2014

AK Parti İlçe ve Belde Adayları 15 Ocak'ta Açıklanacak
11 Ocak 2014 Cumartesi 16:36

banner143
banner134
Kesin tarih: 15 Ocak 2014

AK Parti'de merakla beklenen İlçe ve Belde  Belediye Başkan Adayları'nın kim olacağı sorusu 15 Ocak 2014 tarihinde cevap bulacağı belirtildi.

AK Parti, ilçe ve belde adaylarını açıklama konusunda acele etmedi. Yaklaşık 1 aydır adaylıklar konusunda çalışma yürütülürken isimlerin yeni yılda açıklanacağı öğrenildi.

AK Parti yetkililerinden edinilen bilgiye göre, 7 ilçe ve 16 beldenin belediye başkan adayları 15 Ocak 2014 tarihinde kamuoyuna bildirilecek

Sulusaray ve Yazıhüyük'de tek aday adayının Sulusaray için Bayram Yılmaz ve mevcut Yazıhüyük Belediye Başkanı Cengiz Çavdar olması nedeniyle kesin adayı olarak açıklanması beklenirken çok sayıda aday adayının yarıştığı diğer 7 ilçe ve 14 beldeler için ise meraklı bekleyiş sürüyor.

Geçtiğimiz haftalarda gerçekleştirilen temayül yoklamalarıyla teşkilatın, ilçelerde yapılan anketlerle ise halkın nabzını tutan AK Parti bu doğrultuda belirleyeceği adayla seçime girecek.

Öte yandan geçtiğimiz yerel seçimlerde kaybettiği özellikle Derinkuyu'yu MHP'den tekrar almak için yoğun bir çalışma içerisinde olduğu bilinen AK Parti, bu ilçelerde güçlü ve halkın takdirini kazanmış adaylarla yola çıkarak seçimin galibi olmak istiyor. MHP'nin mevcut başkan Ahmet Balcı ile seçime gireceği Derinkuyu için AK Parti'den hangi isimlerin açıklanacağı 15 Ocak tarihinde belli olacak. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
kamil - 4 yıl önce
Derinkuyuda Serdar PALA ile husran yasamalari kesindir.
Avatar
ucasarlılar - 4 yıl önce
ergodan gökgök inşalah tek başkan uçhisarı uçhisar yapar
Avatar
derinkuyulu - 4 yıl önce
Geçmiş te hüsrana ugruyanlar hüsrana ugrayacaklar serdar pala dan neden bu kadar korkuyorsunuz. Korkunuzun amacı serdar beyin belediye başkanı olmasıdır.
Avatar
kamil - 4 yıl önce
Keske Serdar PALA belediye baskani olsa ama kazanamayacagini sende biliyorsun derinkuyulu kardesim. Sizin amaciniz Ahmet BALCİNİN koltugunu saglama almak.
Avatar
kamil bey - 4 yıl önce @kamil
siz kimöin adına konuşuyorsunuz seçim sandıkta kazanılır.halaaa bıkmadınmı serdal beyle ugraşmaya ayıp be.ahmet balcı bas bas bagırıyor serdal aday oldu beni böldü diye sen ne ile meşgülsün.
Avatar
ahmet erdem - 4 yıl önce
serdal pala bu seçimi kazanır birileri bu nu o zaman anlar.kimse hesap peşinde koşmasın bu tür yorumlarla kafa karıştırma cesaretin varsa adını yaz biliyim.sen böyle konuşuyrsan ak partiliginden şüphe ederim.maksatlı yazmayın .serdal pala ya biz güveniyoruz desteklemeye hazırız
Avatar
süleyman - 4 yıl önce
serdar pala yı adaylığa layık görenler derinkuyuyu altın tepsi içinde ikram ederler mhp ye. günahtır yahu.
Avatar
cumhuriyetçi - 4 yıl önce
serdal pala sonuna kadar yanınızdayız allah utandırmasın.valla billahi tillahi bunlar hasit fesat seni kıskanıyor .yürekleri yoook.hasit olmayın bee