banner461
banner195

AK Parti'li Milletvekili Açıkgöz tatilini halkın içinde geçiriyor

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, meclis tatilini Nevşehir’de halkın arasında geçiriyor. Meclisin 1 Ekim’e kadar tatile girmesini fırsat bilen Milletvekili Açıkgöz soluğu vatandaşların arasında aldı

AK Parti'li Milletvekili Açıkgöz tatilini halkın içinde geçiriyor
29 Ağustos 2017 Salı 19:46

banner143
banner134
TBMM’nin 1 Ekim’e kadar tatil ilan edilmesinin ardından Nevşehir’deki çalışmalarına hız veren TBMM Başkanlık Divan Katip Üyesi ve AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Beraberindeki partilileriyle beraber il merkezi, ilçe, belde ve köylerde, hem vatandaşların sorunlarını dinledi hem de esnafa hayırlı işler diledi.

Bir taraftan İl genelinde yapılan yatırım ve hizmetleri yerinde inceleyen Milletvekili Açıkgöz diğer taraftanda vatandaşların düğün, cenaze açılış her özel günlerinde yanlarında olmaya hassasiyet gösteriyor.

SADECE SEÇİM DÖNEMİ DEĞİL HER ZAMAN
Nevşehir genelinde ki vatandaşların Düğün, Cenaze ve Açılışlarına icabet gösteren AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz,diğer taraftanda tarlada çiftçisini, çarşıda esnafını sanyide üreticisini yalnız bırakmıyor. Ziyaret kapsamında bugünde Nevşehir pazar yerinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Açıkgöz yaptığı açıklamasında; "Bayram öncesi Nevşehir Kapalı Pazar yerimizde alışveriş yapan hemşerilerimizi ve pazarcı esnafımızı ziyaret ederek; hayırlı işler diledik.Nevşehirli Pazarcı Esnafımızla bir araya geldik. Esnafımızın dilek ve temennilerini dinleyerek;istişarelerde bulunduk.
" dedi.

Siyasetçilerin sadece seçim dönemlerinde vatandaşın yanında olmaması gerektiğine en güzel örnek olan AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Nevşehir Belediyesi kapalı pazar yeri esnaflarını ziyaret ederek, tek tek hayırlı işler diledi. Esnafın sorunlarını dinleyen Açıkgöz, kahvelerde de emekli vatandaşlarla buluştu.  Ziyaretle ilgili açıklamada bulunan Milletvekili Açıkgöz, “Meclis tatile girdiği günden bu yana Nevşehir’de sık sık halkımızla bir araya gelmeye gayret ediyorum. İnsanlarımızın mutlu günlerinde mutluluklarını, acı günlerinde acılarını paylaşıyorum. Kahvede oturan vatandaşımızdan, pazarda alışveriş yapan teyzelerimize kadar dertlerine ortak olmaya, olabildiğince onların sıkıntılarını dinlemeye çabalıyorum. Bu şekilde sadece Nevşehir'de değil, Nevşehir’in her ilçesinde her belde ve köyünde vatandaşlarımıza dokunmaya devam edeceğim” dedi. 

Açıkgöz'ü her zaman yanlarında görmekten dolayı büyük memnuniyet duyduklarını belirten vatandaşlarımızda İşte içimizden biri evladımız Milletvekilimiz diyerek Açıkgöz'e teşekkür ettiler.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.