banner461
banner195

Ak Parti Merkez İlçe Teşkilatı Gazetemizi Ziyaret Etti

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Nevşehir Merkez İlçe Başkanı Edip Avşar ve yönetim kurulu üyeleri gazetemizi ziyaret etti.

Ak Parti Merkez İlçe Teşkilatı Gazetemizi Ziyaret Etti
11 Nisan 2018 Çarşamba 20:38

banner143
banner134

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Nevşehir Merkez İlçe Başkanı Edip Avşar ve yönetim kurulu üyeleri FİB Haber Merkezini ziyaret etti.

Ziyarette ilimizin sorunları ve ilimizdeki gelişmeler hakkında karşılıklı olarak bilgi alış verişinde bulunuldu. AK Parti Merkez İlçe Başkanı Edip Avşar, FİB Haber Gazetesi'nin Nevşehir'in sorunlarını ve Nevşehir'deki gelişmeleri yakından takip ettiğini ve doğru değerlendirilmeleriyle kendilerinin çalışmalarında ışık tuttuklarını belirterek, Fibhaber.com İnternet Gazetesi'ne teşekkür ettiklerini ifade etti.

FİB Haber Gazetesi Genel Koordünatörü Fikret Çapacı da, "AK Parti Merkez İlçe Başkanı Edip Avşar ve yönetim kurulu üyelerine bu nezaket ziyaretinden dolayı teşekkür ederek, yeni yönetime başarılar diledi. Çapacı; FİB Haber Merkezi olarak objektif, farklı, ilkeli basın anlayışı ile herkese eşit mesafede yayıncılık anlayışını sürdürmeye devam edecektir" dedi. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.