banner461
banner195

AK Parti Merkez İlçe yönetimi'nden İl Genel Meclisi Başkanına Ziyaret

AK Parti Nevşehir Merkez İlçe Başkanı Edip Avşar ve yönetim kurulu üyeleri İl Genel Meclis Başkanı Süleyman Özgün'ü ziyaret etti.

AK Parti Merkez İlçe yönetimi'nden İl Genel Meclisi Başkanına Ziyaret
13 Mart 2018 Salı 17:18

banner143
banner134
AK Parti Nevşehir Merkez İlçe Başkanı Edip Avşar ve yönetim kurulu üyeleri İl Genel Meclis Başkanı Süleyman Özgün'ü makamında ziyaret etti.

Nezaket ziyareti çerçevesinde gerçekleşen ziyarette Nevşehir'in hizmet anlamında ihtiyacı ve İl Genel Meclisi görev ve sorumluluk alanında devam eden hizmetler ile ilgili karşılıklı fikir ve görüş alışverişinde bulunuldu. 

AK Parti Merkez İlçe Heyeti ziyarette Başkan Özgün'den İl Özel İdaresinin 2017 yılı içerisinde yaptıkları çalışmaları değerlendirerek, 2018 yılı içerisinde Nevşehir merkez ve İlçe köylerine yapılacak hizmetler hakkında bilgi aldı.

Meclis Başkanı Süleyman Özgün Nevşehir'in en iyi hizmetleri hak ettiğini ve bunun için İl Özel İdaresi’nin gece gündüz demeden çalıştığını dile getirdi. 

Özgün, Avşar ve ekibine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek Teşkilat Davanın Özüdür. Partinin omurgasıdır. Sahadaki gülen yüzüdür. Başkan Avşar ve ekibine çalışmalarında başarılar diliyorum dedi.
 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.