banner461
banner195

AK PARTİ Milletinin Dualarını Almış Bir Siyasi İradedir.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Aday Adayı Mali Müşavir Ersan Erkut yaptığı açıklamasında "AK PARTİ, Milletinin Dualarını Almış Bir Siyasi İradedir" dedi...

AK PARTİ Milletinin Dualarını Almış Bir Siyasi İradedir.
13 Nisan 2015 Pazartesi 20:12

banner143
banner134
 Milletvekili aday adaylığı süreci Ak Partiye yakışır bir şekilde gerçekleşmiş. Tüm aday adayı olan kardeşlerimiz, Ak Partimizin kurumsal kimliğine yakışır bir kardeşlik örneği göstermişler ve nihayetinde 07  Nisan da Ak Parti Genel Merkezimizce 07 Haziran da seçime katılacak olan Nevşehir adaylarımızı belirlemiştir. Ben aday olan Mustafa Açıkgöz,Murat Göktür ve Ebubekir Gizligider kardeşlerimize başta şahsım olmak üzere, partim,teşkilatlarımız,milletimiz ve Nevşehir adına hayırlı olmasını diliyorum.

Ben burada tüm aday adaylarımızı destekleyen gönüldaşlarına seslenmek istiyorum.Bu bir demokratik yarıştır.Aday adaylarının fazlalığı Ak Partimizin zenginliğidir.Kaybeden yoktur.Kazanan Ak Parti dir. Aslolan davadır.Aslolan bu dava etrafında bir ve beraber olmaktır.Milletimizde de her zaman bu şekilde bakmış ve seçimlerde gereğin her zaman yapmıştır,gene yapacaktır.Bizler Ak Parti nin bir neferleri olarak bu davaya aidiyet duygusuyla hizmet etmek her zaman onur ve şeref vesilesi olmuştur.Çünkü Ak Parti de siyaset yapmak bir ayrıcalıktır.Bu davaya hizmet etmek,etmiş olmak,dua almak bir gurur vesilesidir.

Bu vesile ile aday adaylığı sürecinde şahsıma ve tüm aday adaylarına göstermiş oldukları nezaketten ve teveccühten dolayı,Tüm STK larımıza,kanaat önderlerine,teşkilatlarımıza,basınımızın güzide temsilcilerine  ve ayrıca Fib Ajans a teşekkür ediyor,saygılarımı sunuyorum.

Ak Parti milletimizin dualarını almış bir siyasi iradedir.Nevşehir gene tarih yazacak ve Ak Partili 3 değerli kardeşimizi meclise gönderecektir. Bu bağlamda, 07 Haziran Milletvekillliği Genel Seçimlerinin başta Türkiye olmak üzere,partimize,milletimize ve Nevşehir imize hayırlara vesile olmasını diliyorum.Allah yar ve yardımcımız olsun.Saygılarımla.

Ersan ERKUT

AK PARTİ

NEVŞEHİR MİLLETVEKİLİ A.ADAYI


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
vatandaş - 3 yıl önce
ersan bey, siz dua alamamışsınız demekki. 2009 nevşehir belediyesi seçimlerinden sonra yaktiğiniz canlari unutmadık. insanların ekmeği ile oynadınız kapı dışarı koydunuz. ah aldınız ahhh unutmayın.
Avatar
arkadas - 3 yıl önce
Ersan baskan kimsenin ekmegiyle oynamaz oyle bir sey varsa kisi kasinmistir,haketmistir.adamin dibi lan bu adam.
Avatar
Ak dadaş - 3 yıl önce
teşekkürler başkanım sizin gibi kıymetli ak partiliyede bu cümleler yakışır allah birliyimizi bozmasın vekillerimize ve partimize hayırlı başarılar olsun inşallah
Avatar
aslanim - 3 yıl önce
Plaketini dunya liderinden alan baskanim.bu senn farkin.
Avatar
kimler - 3 yıl önce
Kapi disari konan kimler bizde bilelim.allah icin soyleyin.
Avatar
vatandas rumuz - 3 yıl önce
Ersan baskan yaptiysa vebali boynuna,yoksa Vebali senin boynuna olsun.amin..
Avatar
hak! - 3 yıl önce
İftira atmak için sirf yorum yapanlar rabbim islah etsin rabbim sizi bildiği gibi yapsin Allah korkusu olsun biraz içinde kimse inanmaz senin bu fikirsiz yorumuna cunku taniyan sadece gulerrr bu sacma yorumuna vebalini ödeyeme insallah
Avatar
baskan - 3 yıl önce
Cok yakisirdin.hakkiyla temsil ederdin.kader.degerli insan.