banner461

AK Parti Milletvekili Açıkgöz’den yeni yasama yılı mesajı

AK Parti Nevşehir Milletvekili TBMM Başkanlık Divan Üyesi Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mustafa Açıkgöz, TBMM Genel Kurulu'nun 27. Dönem 3. Yasama Yılının başlaması dolayısıyla bir açıklama yaparak yeni yasama yılının hayırlı ve uğurlu olmasını diledi.

banner503
AK Parti Milletvekili Açıkgöz’den yeni yasama yılı mesajı
01 Ekim 2019 Salı 16:31

banner143
banner134

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin 27. Dönem 3. Yasama Yılı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın genel kurulda yaptığı konuşma ile başladı. Yeni Yasama yılına ilişkin değerlendirmelerde bulunan AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Şahin, yeni yasama yılının hayırlı olmasını diledi.

AK Parti Nevşehir Milletvekili TBMM Başkanlık Divan Üyesi Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mustafa Açıkgöz; "Gazi Türkiye Büyük Millet Meclisi’ mizin 27. Dönem 3. Yasama Yılı Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdogan’ın açılış konuşması ve divan nöbetimizle açıldı. ‬Yeni yasama yılının ülkemize, milletimize, devletimize hayırlar getirmesini diliyorum." dedi.

Açıkgöz ;“Bugüne kadar bütün zorlukların üstesinden gelip hepsini geride bıraktık. İnşallah yeni dönemde de aynı kararlılıkla ve cesaretle çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Türkiye’yi durdurmak isteyenlere hatta geri götürmek isteyenlere inat yeni dönemde daha da güçlenmeye büyümeye devam edeceğiz” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.