banner461
banner195

Ak Parti Milletvekili Aday Adayı Mehmet Çınar'dan Esnaf Ziyareti

STK ziyaretlerini tamamlayan Ak Parti Nevşehir Milletvekili Aday Adayı Mehmet Çınar şimdi'de Esnaf Ziyaretinde bulunuyor

Ak Parti Milletvekili Aday Adayı Mehmet Çınar'dan Esnaf Ziyareti
14 Mart 2015 Cumartesi 19:37

banner143
banner134
 STK ziyaretlerini tamamlayan Ak Parti Nevşehir Milletvekili Aday Adayı Mehmet Çınar şimdi'de Esnaf Ziyaretinde bulunuyor.

7 Haziran Genel seçimlerinde AK Parti'den Nevşehir Milletvekili Aday adayı olan Mehmet Çınar, STK ziyaretlerinden sonra Esnaf ziyaretlerine başladı.

Çınar,Nevşehir'de esnafları ziyaret ederek sohbet edip sorunlarını dinledi.

Milletvekili Aday adayı Mehmet Çınar,Nevşehir'de özel bir petrol işletmesinin sahipleri Yaşar ve Olcay Ödemiş i ziyaret etti.

Çınar ziyaretinde yaptıkları seçim çalışmaları hakkında bilgi verdi. Nevşehir'in tarım, hayvancılık ve turizm konusunda önemli bölgelerden biri olduğunu belirten Çınar, “Nevşehir termal kaynaklar konusunda önemli bir potansiyele sahip. Bunun yanında kültür ve doğa turizmini de geliştirerek turizm alanında Kapadokya değeriyle Nevşehir merkezli Marka kent yapılmasını arzu ediyoruz” dedi.

Hızlı Tren’in önümüzdeki yıllarda hizmete gireceğini ve şimdiden bazı çalışmalar yapılarak hızlı trenin çok iyi değerlendirilmesi gerektiğini vurgulayan Çınar, “Antalya Nevşehir arasında kurulacak bu yakınlaşmayla yerli ve yabancı turistler için günü birlik Bölgemize gelerek kültürel ,ekonomik ve termal alanlardan yararlanabilir ve buna göre yatırım yapmalıdır. Yine dışarıdan gelen vatandaşlarımıza organik tarım ürünleri sunulabilir. Bu da Nevşehir ekonomisine büyük katkı sağlayacaktır” şeklinde konuştu.

Çınar esnaf ziyaretlerini sürdürüyor...
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
erdem - 3 yıl önce
helal olsun sana mehmet bey zengin degilsin ama adamsın allah birde sana çok para verirse herkese faydan olur inş olursun yolun açık olsun adamsın
Avatar
Kamil - 3 yıl önce
Kanserli köyümüz şimdi gülşehir'in mahallesi tuzköyünde yapılan afad konutların borcunun affı, su sorunu uluşım sorunu yanmayan elektrik direkleri, alt yapı/üst yapı sorunları aday adaylarına duyrulur
Avatar
osman kale - 3 yıl önce
Vah nevşehirim vahhhhhhhh.
Avatar
akpartili - 3 yıl önce
osman bey tanımadan öle deme bize halkın içinden biri lazım harbi dürst biri tanı gitte bi çayını iç