banner461
banner195

AK Parti Milletvekili Adayları; “Birlikte daha güçlü bir Nevşehir için çalışıyoruz”

AK Parti Nevşehir Milletvekili adayları Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider, Gülşehir İlçesi’nde ki esnaf gezilerine bugün de devam etti.

AK Parti Milletvekili Adayları; “Birlikte daha güçlü bir Nevşehir için çalışıyoruz”
01 Mayıs 2015 Cuma 23:35

banner143
AK Parti Milletvekili Adayları; “Birlikte daha güçlü bir Nevşehir için çalışıyoruz”
İlgili Galeriye Git
banner134
AK Parti Nevşehir Milletvekili adayları Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider, Gülşehir İlçesi’nde ki esnaf gezilerine bugün de devam etti.

AK Parti İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz, AK Parti Gülşehir İlçe Başkanı Kürşat Koç, İl Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Rauf Yanar, İl Genel ve Belediye Meclis Üyeleri, AK Parti Gençlik Kolları yönetici ve üyeleri ile kalabalık bir Parti topluluğu ile 25. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimçalışmalarına devam eden AK Parti Milletvekili adayları Mustafa Açıkgöz ve Ebubekir Gizligider, gezilerinde 7 Haziran seçimlerinin önemine dikkat çekti.

Gülşehir merkezde ve sanayi esnafını gezen AK Parti Milletvekili adayları Açıkgöz, Göktürk ve Gizligider, burada esnaflarla kısa sohbetler yaparak, birlik ve beraberlik mesajları verdi.

Nevşehir’in AK Parti iktidarı ile gelişmeye başladığını ve yükselen bir şehir konumunda olduğunu ifade eden AK Parti Nevşehir Milletvekili Adayı Mustafa Açıkgöz; “Nevşehir’imiz 13 yıllık AK Parti iktidarımız döneminde yıllardır çözümlenemeyen sorunları çözüme kavuşturmuş,  getirilemeyen hizmetleri almaya başlamıştır. Yollar, köprüler, hastaneler, resmi binalar, okullar yurtlar hepsi bizim iktidarımız döneminde Nevşehir’e getirilmiştir. Gülşehir ilçemizde bu hizmetlerden yararlanmıştır. 7 Haziran seçimlerinde inşallah üç milletvekili çıkararak bundan sonraki süreçlerde yapacağımız hizmetlerimizle hız kesmeden devam edeceğiz ve Gülşehir’imize layık olmaya çalışacağız” dedi.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Adayı Murat Göktürk ise Gülşehir’de AK Parti’ye çok büyük bir teveccüh olduğunu belirterek; “halkımızın ilgisini ve desteğini her zaman ensemizde hissettik, inşallah bundan sonra da Gülşehir’imize yapacağımız hizmetlerimizle halkımıza layık olmaya çalışacağız” dedi.

Nevşehir’in AK kadroları olarak her zaman birlik beraberlik içerisinde Nevşehir’in gelişmesi adına çalışmalarda bulunduklarını kaydeden Göktürk “ AK Kadrolar olarak bizden hizmet, yardım ve destek isteyen partili, partisiz herkese elimizden geldiği kadar katkıyı sunmaya çalıştık. Bu bizden, bu bizden değil ayrımı yapmadık. Şehrimizin gelişmesi, değişmesi için gövdemizin taşın altına koyduk. İmkanlarımız çerçevesinde çözmeye gayret ettik. Bizim bütün çabamız, AK Partiyle ilimize hizmet ve halkımızın hayır duasını almaktır. 7 Haziran seçimlerinde Nevşehir’de inşallah yine Üç Milletvekili ile birlikte seçilip Nevşehir’e el ele, kol kola hizmet edeceğiz” diye konuştu.

13 yıllık AK Parti iktidarı döneminde Nevşehir’in önemli sorunlarının çözüme kavuştuğuna dikkat çeken Ebubekir Gizligider ise, Nevşehir’de 7 Haziran akşamı AK Parti’nin yine birinci parti olarak çıkacağına inandığını söyledi.
Nevşehir’in marka şehir olması için bir çok projenin bulunduğunu ifade eden Gizligider; “13 yıllık iktidarımız döneminde Nevşehir’in önemli sorunlarını çözdüğümüzün inancındayız. Nevşehir’imiz için bugün pek çok projelerimiz var. Bunların bir kısmı ihalesi yapıldı, yapımları devam ediyor, bir kısmı da ihale aşamasında. Biz istiyoruz ki Nevşehir bölgesinde sorunsuz, parlayan bir il olsun. Biz Nevşehir’in sorunlarını ve çözümlerini çok iyi biliyoruz. İnşallah Allah nasip eder, onların güvenlerini asla boşa çıkartmayacağız” şeklinde konuştu.

AK Parti Milletvekili adayları Açıkgöz, Göktürk ve Gizligider’in seçim gezileri bundan sonraki süreçte de yoğun bir şekilde devam edecek.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.