banner461
banner195

AK Parti Milletvekili Gizligider Oyunu Kullandı

AK Parti Nevşehir Milletvekili Sayın Ebubekir Gizligider, 30 Mart Yerel seçimi için bugün Saat 13.30'da Nar kasabası Aşağı Mah. Barbaros Ortaokulu 1252 numaralı sandıkta oyunu eşiyle birlikte kullandı.

AK Parti Milletvekili Gizligider Oyunu Kullandı
30 Mart 2014 Pazar 14:00

banner143
banner134
Nar kasabası Aşağı Mah. Barbaros Ortaokulu'nda oy kullanan Gizligider çifti, oy vermeye gelen vatandaşlar tarafından ilgiyle karşılandı. 
AK Parti Nevşehir Milletvekili Sayın Ebubekir Gizligide oyunu kullanarak sonuçların hayırlı olması dileğinde bulundu.
AK Parti Milletvekili Gizligider seçimin hoş bir atmosferde tamamlanmasını temenni ederek, sonuçların da başta Nevşehir olmak üzere tüm kente,ilçe,belde ve ülkemize hayırlı olması dileğinde bulundu.


Milletvekili Gizligider, oyunu kullandı

 

AK Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider, 30  Mart Mahalli İdareler Genel seçimleri için oyunu Merkeze bağlı Nar Barbaros Ortaokulu’nda kullandı.

 

Oy vermek için öğle saatlerinde merkez İlçeye bağlı Nar Barbaros Ortaokulu’na gelen AK Parti Milletvekili Gizligider, oy vermek için gelen vatandaşlarla tokalaşarak oyunu kullanacağı 1252 No’lu sandığa geldi.

 

Gizligider, sırasıyla Belediye Başkanlığı, Belediye Meclis üyeliği, İl Genel Meclis üyeliği ve mahalle muhtarlığı için oyunu kullandı.

 

Milletvekili Gizligider, 30 Mart Mahalli İdareler Genel seçimlerinin hayırlar getirmesi temennisinde bulundu. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ilgi beklemesinde bize iş yapsın - 4 yıl önce
milletvekili olarak gel bu bölgeyi temsil et halkı bi dinlen halkla bi konusun demi ama secim zamanı geldimi ortadasiniz diğer günler yoksunuz sayin vekillimmmmmm........
Avatar
vatandaş - 4 yıl önce
inşallah bu sefer olmayacak akp zihniyeti olamayacak