banner461
banner195

AK Parti Milletvekili Gizligider'in veda mesajı

Ak Parti 24. Dönem Nevşehir Milletvekili Av. Ebubekir GİZLİGİDER veda mesaj yayımladı. Gizligider mesajında, 24. Dönem AK Parti Nevşşehir Milletvekili olarak hizmet etmenin ve partinin kurucusu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'na yol arkadaşı olmanın mutluluğunu yaşadığını belirtti.

AK Parti Milletvekili Gizligider'in veda mesajı
10 Haziran 2015 Çarşamba 23:59

banner143
banner134
Ak Parti 24. Dönem Nevşehir Milletvekili Av. Ebubekir GİZLİGİDER veda mesaj yayımladı. Gizligider  mesajında, 24. Dönem AK Parti Nevşehir Milletvekili olarak hizmet etmenin ve partinin kurucusu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'na yol arkadaşı olmanın mutluluğunu yaşadığını belirtti. İşte Gizligider'in yayaımladığı o mesajı :

 
            SAYGIDEĞER HEMŞEHRİLERİM;

Kuruluşundan bu yana her kademesinde bulunduğum ve en son olarak da milletvekili olarak görev yaptığım partimize ve sevdalısı olduğumuz şehrimize hizmet etme şerefine nail oldum. Görev süremiz boyunca şehrimiz, partimiz, milletimiz ve mazlum ümmet için çalışmaya gayret gösterdik. Makamlar gelir, geçer; mühim olan en yüce makam olan KUL olabilmektir.

Gerek görev süremiz gerekse seçim kampanyası boyunca üstün gayretleriyle her zaman yanımızda olan Gençlik, Kadın, İlçe, Merkez ilçe ve il teşkilatımıza, belediye başkanlarımıza, il genel meclisi ve bütün belediyelerimizdeki meclis üyelerimize ve milletvekillerimize şükranlarımı sunarım.

Şer bildiklerimizde hayır olduğuna inanıyor, milletimizin takdirini baş tacı ediyoruz. Seçilen milletvekillerimize ülkemizin bu zorlu sürecinde başarılar diliyorum. Bilmeden kırdığımız herhangi bir kardeşimiz olmuş ise helallik diliyorum.

                                                                                              Saygılarımla…

                                                                                       Av. Ebubekir GİZLİGİDER

                                                                                   Ak Parti 24. Dönem Nevşehir Milletvekili


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
NEVŞEHİRLİ - 3 yıl önce
makamin geçi̇ci̇ olduğunu geç anladin ama anladiğina sevi̇ndi̇m.
Avatar
nevşehirli - 3 yıl önce
senın hakkında yaptığım tüm yorumlar için üzgünüm bu konuşman beni etkiledi ama daha öncede böyle konuşsan bize tepeden bakmak yerıne yanımızda olsan senı basımızda tasırdık bız herzamn iyi olanın yanındayız hakkımızda helal olsun ınsAllah bırdahakı sefere bu anlayışla samımılıkle gelırsın bızde senı kafamızda tasırız sayın vekıl
Avatar
akp li - 3 yıl önce
geçmiş olsun.
Avatar
... - 3 yıl önce
adamin hasi bundan sonraki hayatinda başarilar dilerim ...
Avatar
fatih - 3 yıl önce
vekilim biz senden razıyız Allah'ta senden razı olsun.bu memlekete hizmetlerin oldu inş daha da olacak.millet görecek bilecek.sen gönlünü ferah tut.
Avatar
nevsehirli - 3 yıl önce
elinden geleni yaptığına ınanıyorum ama keske ınsanları anlamaya daha ıyı calımaya gayret gosterseydın bızım mılletımız cebıne dokunlduğunda babasını tanımaz keske nevsehirde işsizliğin farkına varsan keske esnaf zıyaretlerını herzamn yapsan dertlerını dınlesen meclıse taşısaydın gecen senenın bugday paraları bıle verılmedı keske bunları bılseydın Allah yolunu acık etsın sayın vekıl
Avatar
dost - 3 yıl önce
insanlar kendi makam ve mevkileri için seni harcadılar onlar muratlarına erdi nevşehirde elde etmek istediklerini elde ettiler gelemedikleri yerlere sayende geldiler ama seçim sürecinde hiç ortada görünmediler hayırlısı olsun heralde anlamışsındır ne demek istediğimi dostumm
Avatar
.... - 3 yıl önce
biz seni sevdik ebubekir vedan güzel olmuş senin iyi biri olduğunu biliuyoruz