banner461
banner195

AK Parti Nar teşkilatından ‘birlik ve dayanışma’ toplantısı

AK Parti Nar teşkilatından ‘birlik ve dayanışma’ toplantısı Belde teşkilatında gerçekleştirildi.Gövde gösterisine dönüşen toplantıya AK Parti Merkez ilçe Başkanı Salih Açıkgöz Eski Nar Belediye Başkanı Yusuf Kurugöllü ve Belde teşkilatı katılarak Başkan Ali Erdoğmuş a tam destek verdiler.

AK Parti Nar teşkilatından ‘birlik ve dayanışma’ toplantısı
01 Mart 2014 Cumartesi 18:01

banner143
Nar Belediye Başkan Adayı Ali Erdoğmuş Seçim Bürosu Açıldı
İlgili Galeriye Git
banner134
 Eski Nar Belediye Başkanı Yusuf Kurugöllü nün de AK Parti Nar Belediye Başkanı ve 30 Mart Yerel seçimlerinde yeniden aday gösterilen Ali Erdoğmuş'a tam desek olduğunu söyleyerek artık ayrışma küsme kırılma değil birleşme zamanı diyerek tüm Narlı vatandaşları Başkan Ali Erdoğmuş'a destek vermelerini istedi.

"Eskisiyle yenisiyle herşey Nar kasabası için ve Durmak yok hizmete Devam ...."

Başkan Ali Erdoğmuş burada yaptığı konuşmasında  ”Az zamanda çok iş yapmak zorundayız. Ak Parti olarak 11 yıldır, 3 dönemdir iktidardayız. Cumhuriyet tarihi boyunca bu ülke 10 Cumhurbaşkanı, 25 başbakanın liderlik ettiği 60 hükümet tarafından yönetildi. 90 yıldır bin 500 den fazla fikir adamı bu devlette bakan olarak hizmetler yaptı. Şimdi onların kaçının adını sayabiliyorsunuz? Bu hükümetlerin çoğu, rüşvet ve yolsuzluk iddialarıyla iş yapamaz hale getirildiler. Başaramadıkları zaman ihtilaller yaptırarak milletin iradesine müdahalede bulundular. Şimdi de benzer tezgahlar koyma çabaları var. Bir kısım çabalarla hükümeti çalışmaz hale getirmeye çalışıyorlar. Yolsuzluk ve rüşvet siyasi bir konu değildir. Doğrudan insani ve ahlaki bir konudur. Bu da bir yoldur kimilerine göre. Fakat gayri meşru bir yoldur. Güç ve cesaretiyle kuvvetli bir profil çizen Türkiye, dünyanın dikkatini çekiyor. Bazı güç merkezleri de hükümeti yıpratmak, küçük düşürmek için bütün yolları denemektedirler. Milletimizin gücüyle bu fesat yuvalarına geçit vermemekteyiz. Yaptığımız araştırmalar, partimize halkın desteğinin gün geçtikçe artarak devam ettiğini göstermektedir.
Erdoğmuş: "Tarlada izimiz, harmanda sözümüz var..."
Hiçbir gücün bizi yolumuzdan döndürmesine fırsat vermeyeceğiz. Bölgesinde oyuncu değil, oyun kuran bir Türkiye 76 milyonun arzusudur. İlimiz Nevşehir,beraberinde ilçe ve beldeleri AK Parti hükümetine kadar koca bir köy olmaktan kurtulamamıştır. Oysa Nevşehir bir bütün olarak, tarihi, coğrafyası, tüm değerleri ile sağladığı katma değerleri ve ekonomisiyle ülkenin önemli illeri arasında olabilecek kapasitede. Hamd olsun özlenen Nar kasabası için ilk dönem yaptığımız analiz ve hizmetlerle ortaya koyduğuımuz projelerimiz tamamlandığında Anadolunun parlayan yıldızı olacaktır.Yine şükürler olsunki Tarlada izimiz, harmanda sözümüz var. Bundan sonra Nar kasabamızın alacağı hizmetler ve yatırımları 10 kat daha fazla olacak. Bunu bir kenara yazın. Nar kasabalı halkımızın layık olduğu hizmetleri kasabamıza yakışır yeni Belediye hizmet binamız,piknik ve mesire alanları ile bütün şehrin göz bebeği konumuna getirecek Bölgenin açık botanik parkı oalcaktır.
Ve şuna gönülden inanıyorum ki Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ın çizdiği yolda gösterdiği 2023 Hedefleri için Nar kasabamızı hazır edecek çalışmaları hep birlikte başaracağız. 30 Mart Yerel seçimleri gerek ülkemiz gerek partimiz ve gerekse milletimiz için tarihi önem taşıyan oyunların bozulacağı bir miladi takvim .Bunun içindir ki halkımız sandıkta gereğini yapacak ve Halkımızın teveccüh ve destekleriyle hep birlikte AK Partimizle Bu kutsal yolda Durmak yok yola devam diyeceğiz...

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
narli - 4 yıl önce
Daha 2 ay önce yusuf kurugollu yani eski belediye baskani ali erdogmus hakkinda neler söylediğini bir aciklasin.
Avatar
mehmet - 4 yıl önce
Sonuna kadar yanindayiz baskanim
Avatar
hoca - 4 yıl önce
bu birliktelik birilerini rahatsız etti galiba..
Avatar
MUSTAFA - 4 yıl önce
eleştiri yapacaksaniz delikanlica adinizi tam yazin ondansonra eleştirin.
Avatar
oznarli - 4 yıl önce
Hala anlayamiyosunuz 2 ay once tarih 17 aralikti.ne diyo yusuf baskan: artik birlesme zamani. Siz hala 17 aralikin anlamini anlayamamissiniz. akp gelmeden onceki gunleri bi hatirla istersen
Avatar
- 4 yıl önce @öz narlı
hikmet özbay evini de yönetir , seni de yönetir. siyaset yapıcaksan insanların eviyle uğraşma.
Avatar
öz narlı - 4 yıl önce
hikmet özbay evini idare etsin.yusuf kurugöllü ticeretle uğraşsı ki nar biraz daha düzelir.şu ana kadar ne yaptılar ki övünüyorlar.daha düne kadar depo oyma konusunda bir birlerin kıranlar bugün dayanışma içine girmişler.nara hizmet etmeyenler gövde gösterisi yapıyorlar.
Avatar
ALİ - 4 yıl önce
illede ak parti.