banner461
banner195

AK Parti Nar'da Bayram Havasında Miting

Nevşehir'in Merkez Nar beldesinde AK Parti’den Nar Belediye başkanı ve Yeni Dönemi için yeniden Başkan adayı gösterilen Ali Erdoğmuş’un bu akşam kahvede düzenlenen mitinge Narlı halkın yoğun katılımı ile yapıldı.AK Parti Nevşehir Milletvekili Av.Ebubekir Gizligider’in de eşlik ettiği miting coşkulu katılımı ile adeta bayram yerine döndü.

AK Parti Nar'da  Bayram Havasında Miting
28 Mart 2014 Cuma 22:30

banner143
Nar Kararını Verdi
İlgili Galeriye Git
banner134
GİZLİGİDER : ŞÜKÜRLER OLSUN NAR KASABASI KARARINI ÇOKTAN VERMİŞ...

 AK Parti’den Nar Belediye Başkan Adayı gösterilen mevcut Başkan Ali Erdoğmuş,Narlı çok sayıda vatandaşın katılımında kahvede düzenlediği mitingle boy gösterdi.

İlk olarak AK Parti Nar Belediye Başkanı Ali Erdoğmuş yaptığı konuşmasında Kıymetli Milletvekilim Av.Ebubekir Gizligider e kasabamıza hoş geldiniz şerefler verdiniz diyorum diyerek Nar Belediyesi AK Parti Belediye meclis üyelerini takdim etti.

AK
 Partili Nar Belediyesi ile her zaman uyumlu bir şekilde çalışacaklarını söyleyerek sözlerine başlayan AK Parti Nevşehir Milletvekili Av.Ebubekir Gizligider, AK Parti öncesi ve AK Parti sonrası Genel Türkiye'nin sosyal ekonomik anlamdaki durumunu ve 12 yıllık AK Parti dönemini anlattı.

Gizligider, Bugün 30 Mart Yerel seçimleri öncesinde girdiğimiz süreçte partimizdende öte,Önümüzdeki Yerel Seçimler Ülkemiz ve Milletimiz için çok büyük önem arz ediyor.Bu bilinçle Vakit ülkemiz üzerinde oynanan oyunlara Dur deme vakti,Zaman ülkemiz üzerinde oynanan büyük oyunları sandıkta oylarınızla bozma zamanıdır .Görüyorum ve büyük coşkunuzdan biliyorum ki Nar kasabası artık kararını çoktan vermiş.Her zaman gittiğim her yerde şunu ifade ediyorum şunu çok iyi bilinmesini istiyorum Türkiye de şehir,ilçe ve beldelerimizde gösterdiğimiz her yerde Adayımızın Başbakanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN dır demesi üzerine coşkulu kalabalıktan büyük alkış topladı.Gizligider 
Ali Erdoğmuş un nezdinde Nar kasabasının 3 Milletvekili,26 Bakanı ve bir Başbakanı var.Son olarak Narlı hemşehrilerimize şunu ifade etmek istiyorum Biz AK
 Parti Milletvekillleri olarak tüm partili arkadaşlarımla birlikte NAR kasabasına Hizmet için ne gerekiyorsa Başkanımız Ali Erdoğmuş nezdinde Söz veriyorum.Sizlerden de Başkanımız Erdoğmuş a oylarınızla destek vermenizi istiyorum diyerek yeni dönemde Erdoğmuş la Durmak Yok yola Devam durmak yok Erdoğmuş la hizmete devam dedi.

Nar Belediye Başkanı Ali Erdoğmuş da konuşmasında öncelikle Değerli Milletvekilimiz Gizligider'e ,İl Genel Meclis üyesi adaylarımıza kasabamızı şereflendirdikleri için ve tüm destekleri için teşekkür etti.Erdoğmuş, biliyor ve inanıyorum ki Narlı kıymetli hemşehrilerimizde dua ve teveccühleriyle 30 Mart 2014 Yerel seçim sonrası Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan a oylarıyla Nar'dan selam gönderecektir. Şunun sözünü veriyorum her zaman olduğu gibi Nar kasabamız huzur beldesi olmayı sürdürecek Allahın izniyle  Nar kasabamızı Narlı halkımızla birlikte yöneteceğiz dedi.Erdoğmuş konuşması sonrasında büyük alkış topladı. Gizligider konuşmaların ardından alanda Narlı vatandaşlarla bir süre sohbet edip sorunlarını dinledi.
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Hakan Birlik - 4 yıl önce
kahvede oturup çay içme bayramı sanırım bu :=)))her 29 martta narda kutlayalım bu bayramı :)
Avatar
Hakan Birlik - 4 yıl önce
fotoğraflardan çıkardığım anlam bu :) başlıkta çok manidar :)
Avatar
insanlar hayret ediyor - 4 yıl önce
orda oturanlardan bir tanesi inanın şahsi menfaatinin peşinde olduğu için orda. daha dün has partide akp alyhine konuşurken bugün orda görüyoruz. böylelerini içine almayınız akp teşkilatına duyrulur