banner461
banner195

AK Parti Nevşehir, 1 Kasım'a Kenetlendi

Nevşehir AK Parti Eski Ve Yeni Teşkilat Mensupları Kaynaşma Yemeğinde Buluştu.

AK Parti Nevşehir, 1 Kasım'a Kenetlendi
06 Ekim 2015 Salı 23:00

banner143
Nevşehir AK Parti'de Eski ve yeniler yemekte bir araya geldi
İlgili Galeriye Git
banner134
AK Parti Nevşehir İl Teşkilatı’nda kuruluşundan bu güne kadar görev yapan teşkilat mensupları düzenlenen yemekte bir araya geldi. 

Ak Parti Nevşehir İl Başkanının ve Vekil Adaylarının K.Dedeman Otel'de düzenlediği Kaynaşma yemeğine çok sayıda katılım oldu. Toplantıdan 1 Kasım seçimlerinde birlik ve beraberlik mesajları çıktı.

Nevşehir AK Parti'de Eski ve yeniler yemekte bir araya geldi...

Sıcak bir ortamda gerçekleştirilen programda daha önce çeşitli kademelerde görev yapmış teşkilat mensupları böyle organizasyonların yapılmasından dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdiler. AK Parti’nin başlatmış olduğu ve geçmişten günümüze görev yapan teşkilat mensupları her zaman bu dava için elinden gelen gayreti ortaya koyacaklarını ifade ettiler.

AK Yürekler "İlk Günkü Aşkla Haydi Bismillah" dedi...

Toplantıya AK Parti Nevşehir il yönetim kurulu eski üyeleri, teşkilat mensuplarının yanı sıra, AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver,AK Parti Nevşehir Milletvekili ve 26. dönem Milletvekili Adayları Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk, Ebubekir Gizligider, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, AK Parti İlçe Başkanları, AK Partili İlçe ve Belde Belediye Başkanları, il yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda teşkilat mensubu katıldı.

TANRIVER, “BİZ AHLAK VE MANEVİYAT PARTİSİYİZ”
AK Parti Nevşehir İl Başkanı Av. Mehmet ali Tanrıver toplantıda yapmış olduğu konuşmada, “AK Parti Türk siyasi hayatına önemli değerler kazandırmıştır. Biz ahlak ve maneviyat partisiyiz. Diğer partilerde göremediğimiz, çok özgün tutumları AK Parti’de görebilmemiz mümkündür. Aday adayı olup da aday olamayan arkadaşlarımızın tamamının bu süreçte bize vermiş olduğu desteği hiçbir şekilde unutamıyorum. Bu sadece AK Parti’de görebileceğimiz bir durumdur ve bir dava şuuruyla çalışanlar için alınabilecek bir sonuçtur. Zaman birlik beraberlik ve itilafları bir tarafa bırakmak zamanıdır” ifadelerine yer verdi.

HEP BİRLİKTE YENİDEN BİSMİLLAH"


Nevşehir AK Teşkilatımız dünden bugüne bir arada... Hamd olsun İlk gün ki aşkla yeniden Bismillah dedi sözleriyle konuşmasına başlayan AK Parti Nevşehir Milletvekili Eczacı Mustafa Açıkgöz, "Bu dava milli dava ve ümmet-i Muhammed davasıdır. Ihlaslı, samimi, onurlu, erdemli insanların hareketi, AK PARTİ' dir.1 Kasım seçimi Hak ile Batıl' ın seçimidir.1 Kasım seçimlerinin galibi millet olacaktır, milletin partisi AK PARTİ' dir. HEP BİRLİKTE YENIDEN BİSMİLLAH" dedi.

“VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞIYORUZ ...”
AK Parti Nevşehir Milletvekili Eczacı Mustafa Açıkgöz,  “ Bizler AK Partililer olarak vefa ve sadakat harekatı olduğumuzu her zaman söylüyoruz. Birbirimizi onure etmemiz bir birimize karşı duyarlılığımızı çok fazla zaman aralığı geçmeden hissettirmemiz bizim önceliklerimizden olması lazım. Onun için bu akşam bu davetimize icabet ettiğiniz için ve gerçekten böylesi güzel ve duygusal bir anı hep beraber yaşadığımız için hepinize yürekten teşekkür ediyorum.” dedi.

Açıkgöz, 
“Var gücümüzle çalışarak yeni Türkiye’nin başlangıcı olan 1 Kasım akşamı hep beraber bu ülkeye damgamızı vuracağız. Bu vesile ile 1 Kasım seçimlerimizin ülkemize ve Nevşehir’imize hayırlar getirmesini diliyorum” dedi.BİRLİK VE BERABERLİK HİZMETLERİN DEVAMINI SAĞLAYACAK
AK Parti Nevşehir Milletvekili Murat Göktürk, “Bu partiyi Nevşehir’de sizlerle beraber kurduk. Nevşehir’in ilçelerini ve köylerini dolaşarak, bu partinin filizlenmesini ve kök salmasını sağladık. Bizim saldığımız bu kökler ve attığımız adımlar, bu gün dünyanın en büyük siyasal oluşumu olarak karşımıza çıktı. Birlik ve beraberliğimiz, kenetlenme duygumuz inşallah daha sıkı, daha kuvvetli olsun ki, gerek bu ülkeye gerekse bizden medet uman dünya insanlığına hizmet yetiştirmeye devam edelim” dedi.


“DURMAK YOK YOLA DEVAM” 
AK Parti Nevşehir Milletvekili Adayı Ebubekir Gizligider de, “Bu birlikteliğe gerçekten ihtiyacımızın olduğunu salona girer girmez içerideki atmosferden anladım. Eski ve yeni teşkilat mensubu dava arkadaşlarımızın bir arada olması bizleri son derece memnun ve mutlu etmiştir bu birlikteliğimiz var olduğu sürece daha büyük başarılara koşacağız.” İfadelerini kullandı.

Gizligider; AK Parti Nevşehir teşkilatının bütün kademelerinde görev yapan arkadaşlarımız buraya geldiniz ve şunu söylüyorsunuz “Biz AK Parti’yle berber yürüyoruz. Biz birlikteyiz. Biz güçlüyüz. Biz Recep Tayyip Erdoğan’ı, yiğit adamı, uzun adamı, Biz Ahmet Davutoğlu'nu milletin adamını, çok seviyoruz. Biz Ülkemizi , Nevşehirimizi Biz Milletimizi çok seviyoruz.”. İnşallah 1 Kasım'da sandıklardan şunu söyleyeceğiz: Durmak yok yola devam!” şeklinde konuştu. 

AK Parti Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver'de 
“Bu partinin kuruluşunda, en sıkıntılı zamanlarında görev alan ve partimizin iktidar olmadığı, pek çok kişinin karşımızda yer aldığı zamanlarda hakikaten çok önemli bir görevi icra ettiler. Bundan dolayı kurucu yönetim kurulu arkadaşlarımızı bir kez daha tebrik ediyor ve katılımlarından dolayı teşekkür ediyorum. Bundan önce olduğu gibi bundan sonrada yoğun bir tempoyla çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bundan sonraki çalışmalarımızda da desteğinizin yanımızdan eksik olmamasını ümit ediyor katılımlarından dolayı herkese bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.