banner461
banner195

Ak Parti Nevşehir Eylül Ayı İl Danışma Meclisi Toplantısı

Ak Parti Nevşehir Eylül Ayı İl Danışma Meclisi Toplantısı düzenlendi. AK Parti Nevşehir İl Başkanlığı Eylül ayı İl Danışma Meclisi Toplantısı Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi’nde yapıldı.

Ak Parti Nevşehir Eylül Ayı İl Danışma Meclisi Toplantısı
28 Eylül 2014 Pazar 23:59

banner143
banner134
AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver başkanlığında yapılan İl Danışma Meclis toplantısına, Nevşehir Milletvekileri Erdal Feralan,Murat Göktürk,Ebubekir Gizligider, Nevşehir   Belediye Başkanı Hasan Ünver,  Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz, İl Genel Meclis Başkanı Süleyman Özgün,  Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Rauf Yanar,  İlçe Başkanları, Kadın ve Gençlik Kolları,  İl Genel Meclis üyeleri  ile çok sayıda partili katıldı.

Divan Kurulu'nun oluşumuyla başlayan Danışma Meclisinin açılış konuşmasını yapan  İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, teşkilat çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Nevşehir adına önemli konuların görüşüldüğü İl danışma meclisi toplantısında 2015’te yapılacak olan Genel  seçimler ile ilgili bilgiler veren İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, bu tür toplantılarda sorunların ve önerilerin söylenmesi gerektiğini ifade etti.

İl Danışma Meclisi Toplantısında daha sonra sunumlara geçildi. Belediye Başkanlarının sunumlarının ardından toplantı müzakereler ile sona erdi. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ea - 4 yıl önce
dikkat et tablo seni bozmasin
Avatar
mali - 4 yıl önce
mehmetali o tabloyu bozuyor haberiniz ola
Avatar
m.k - 4 yıl önce @ea
ağzına sağlık güzel cevap...anlayana...