banner461
banner195

AK Parti Nevşehir Gençlik Kolları Başkanı Yasin Güneş Mevlid Kandili Mesajı‏

AK Parti Nevşehir Gençlik Kolları Başkanı Yasin Güneş FİB Haber Merkezine gönderdiği yazılı açıklamasında Tüm Nevşehir halkının Mevlid Kandilini kutladı.

AK Parti Nevşehir Gençlik Kolları Başkanı Yasin Güneş Mevlid Kandili Mesajı‏
22 Ocak 2013 Salı 13:58

banner143
banner134

 Peygamber Efendimizin dünyayı şereflendirdiği, insanlığın kurtuluşu için çok hayırlı ve mübarek bir başlangıç olan bu gecede O’nun ahlak ve fazilet dolu hayatını öğrenmek ve kendimize örnek almak gerekmektedir.

Böylesine önemli günlerin manevi duygularımızı canlandıran, kendimizi sorgulamamıza vesile olan, duygu birliğinin, kardeşliğin, hoşgörünün, paylaşmanın ve dayanışmanın had safhaya çıktığı müstesna bu günün sevginin, hoşgörünün, cömertliğin, merhametin, barışın ve adaletin temsilcisi, alemlere rahmet olarak gönderilmiş olan Hz. Peygamberimizi daha iyi anlamamıza ve O’nun getirmiş olduğu evrensel mesajı ve prensipleri uygulamamıza vesile olmasını temenni ederim.

Mevlid Kandili’nin; tüm insanlığa sevgi, huzur ve barış getirmesini Yüce Allah’tan niyaz eder, bütün vatandaşlarımızın, ve İslam aleminin kandilini en kalbi duygularımla tebrik ederim.

 

AK Parti Nevşehir Gençlik Kolları Başkanı

Yasin Güneş


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.