banner461
banner195

AK Parti Nevşehir Heyeti Şanlırfa'da Sığınmacıları Ziyaret Etti

Şanlıurfa’da Gerçekleştirilen Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısına katılan AK Parti Nevşehir İl Başkanı Av.M.Ali Tanrıver,Gençlik Kolları Başkanı M.Rauf Yanar ve Nevşehir İl Genel Meclis Başkanı Süleyman Özgün Suriyeli sığınmacıları ziyaret ettiler.

AK Parti Nevşehir Heyeti Şanlırfa'da Sığınmacıları Ziyaret Etti
29 Kasım 2014 Cumartesi 21:13

banner143
AK Parti Nevşehir Heyeti Şanlırfa'da Sığınmacıları Ziyaret Etti
İlgili Galeriye Git
banner134
Şanlıurfa’da Gerçekleştirilen Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısına katılan Nevşehir İl Başkanı Av.M.Ali Tanrıver,Gençlik Kolları Başkanı M.Rauf Yanar ve Nevşehir İl Genel Meclis Başkanı Süleyman Özgün Suriyeli sığınmacıları ziyaret ettiler.

Ak Parti 99.Genişletilmiş İl Başkanları toplantısına katılmak üzere Şanlıurfa'da bulunan ,Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'le birlikte Şanlıurfa da sığınma kampı Harranda Suriyeli sığınmacıları ziyaret eden AK Parti Nevşehir Heyeti burada oldukça duygu dolu anlar yaşadılar.

Harran mülteci kampında Sığınmacıları ziyaret eden AK Partili Nevşehir İl Genel Meclis Başkanı Süleyman Özgün ; "Harran sığınma kampında Suriyeli kardeslerimizi ziyaret ettik. " - Allah kimseyi vatansız ve devletsiz bırakmasın. 

Buradaki görüntüler hem ibretlik hem de şükür etmek ve Türkiye mizin geldiği noktada gurur duyacağı bir tablonun apaçık göstergesi. Sadece kendi halkımıza değil bize sığınanlarada kucak açan bir anlayışın Osmanlıdan günümüze gelen geleneğini yaşatıyor olmak çok anlamlı bir o kadarda gurur verici...Aslında Suriyeli bir sığınmacının çizdiği bu resim herşeyi en güzel şekilde anlatıyor.... "Türkiye bizlere kapı açtı. Hükümetinize çok teşekkür ederim. " Harran sığınma kampı Başka söze ne hacet...Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ortahisarlı - 3 yıl önce
aman iyi bakın nevşehire biraz daha getirin olmayan huzuru tam bozun
Avatar
selin tok - 3 yıl önce
o sıgınmacılarda en büyük vebal sizin.