banner461

AK Parti Nevşehir Heyetinden Çevre Ve Şehircilik Bakanına Ziyaret

AK Parti Nevşehir heyeti Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’u ziyaret etti.

banner503
AK Parti Nevşehir Heyetinden Çevre Ve Şehircilik Bakanına Ziyaret
17 Temmuz 2019 Çarşamba 21:18

banner143
banner134

Ziyarete AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ve Yücel Menekşe, AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar, Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı ile Nevşehir'in İlçe ve Belde Belediye Başkanları katıldı.

“NEVŞEHİR'E HİZMET ETMEK İÇİN ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR”

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ziyareti sonrası bir açıklama yapan AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz; "İl Başkanımız, Milletvekillerimiz ve Belediye Başkanlarımızla, Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sn. Murat Kurum’u ziyarette bulunduk. Ziyarette Belediyelerimizin ve Nevşehir'imize yapılması gereken projelerimizi Bakanımıza ileterek, çözüm noktasında görüşmeler gerçekleştirdik. Yine Bakanımıza devam eden ve yapılması planlanan Kentsel Dönüşüm çalışmaları ilgili görüşme gerçekleştirdik. Yine İlçe Belediye Başkanlarımız İlçeleri ile ilgili Çevre ve Alt Yapı projelerini Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum’a tek tek aktardılar. Sayın Bakanımız Belediyelerimizin projelerine destek vereceklerini belirttiler. Değerli Bakanımızın Nevşehirli tüm hemşehrilerimize selamları var. Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum’a ilgilerinden dolayı teşekkür ederiz. Belediyelerimizin hazırladığı projeleri takip ederek, ilgili bakanlarımızla görüşmeler gerçekleştireceğiz. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğünde AK Parti Hükümetimizin destekleriyle Nevşehir'imize hizmet etmek için gece gündüz çalışmalarımızı sürdüreceğiz” açıklamasında bulundular.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Yücel Menekşe "Nevşehir heyetimiz olarak; İl Başkanımız, Milletvekillerimiz, İlçe ve Belde Belediye Başkanlarımızla  Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum’u ziyaret ederek; büyüyen ve gelişen Nevşehir’imiz için projelerimizi paylaştık, kazanan yine Nevşehir’imiz olacak.‬ Çünkü Tek Derdimiz ve Sevdamız Nevşehir" dedi...

“GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİ İÇİN ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDECEK”

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar; "Milletvekillerimiz ve Belediye Başkanlarımız ile birlikte Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sn. Murat Kurum u makamında ziyaret ederek şehir merkezimize, ilçelerimize, beldelerimize yapılacak yatırımlar İçin istişarelerde bulunduk. Marka şehir olma yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz. Milletvekillerimiz, Belediye Başkanlarımız ve Teşkilatlarımızla birlikte Nevşehir'imiz için çalışmalarımız sürdüreceğiz.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.