banner461
banner195

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Tanrıver; “Milletin Partisi 13 Yaşında”

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver,AK Parti'nin 13. kuruluş yıldönümü dolayısıyla mesaj yayınladı.

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Tanrıver; “Milletin Partisi 13 Yaşında”
13 Ağustos 2014 Çarşamba 17:59

banner143
banner134

 AK PARTİ İL BAŞKANI TANRIVER;

“MİLLETİN PARTİSİ 13 YAŞINDA”

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, Türkiye’nin AK Parti hükümetleri ile hizmet odaklı siyasetin adresi haline geldiğini belirtti.

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver,AK Parti'nin 13. kuruluş yıldönümü dolayısıyla mesaj yayınladı.

Tanrıver, mesajında, Türkiye'nin ve milletin taleplerinden doğan, muhafazakar ve demokrat bir kimlikle ülke siyasetine giren AK Partinin kuruluşunun bugün  13.yılına ulaştığını belirtti.

Tanrıver, mesajında şunları kaydetti; “Genel Başkanımız, Başbakanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki AK Parti , ülke sevdasını en üst düzeyde hissedenlerin, Ülkenin büyük ideallerini bir an olsun unutmayanların partisi olarak, kurulduğundan bugüne kadar 13.yılda hizmet siyasetinin adresi olmuş , olmaya da devam etmektedir. AK Parti iktidarıyla vesayetçi , siyaset, devleti toplumdan ayıran o tefrikacı ve hizipçi siyasette milletin eliyle tasfiye olmuş, ülkemiz sağlam bir siyasi iradeye kavuşmuştur. İşte o irade 13 kuruluş yılını kutladığımız AK Partidir. Milleti Yaşat ki Devlet Yaşasın anlayışını kendisine şiar edinen AK Parti Kuruluşundan bu güne, bu Yüce Milletin en büyük serveti olan gönül bereketinden beslenmiştir. Bu durum, Ak Parti olarak girilen bütün genel ve yerel seçimler ile referandumlarda milletimizin teveccühüne mazhar olmasına sebep teşkil etmektedir. Bu ülkeye inanmanın, bu millete güvenmenin Türkiye aşkına 77 milyon insanımızla paylaşmanın verdiği güçle çok daha büyük hedefler için 2023 için 2053 için ,  2071 için yürüyoruz. 58. Hükümetle başlayan AK Parti icraatları artık listelere sığmıyor. Ülkemizin " nerden nereye" geldiği milletimiz tarafından takdir edilirken, bütün dünya tarafından da bilimsel bir veri olarak izleniyor. Milletimizin gönlünde mayalanan AK siyaset Türkiye'nin kökleriyle sağlam bir bağ kurarak siyasi kimlik, siyasi ahlak, siyasi düşünce ve siyasi organizasyonu bir bütün olarak görmüş, ortaya koyduğu kimlikle, ahlakla , düşünceyle, icraatlarıyla, teşkilat yapısıyla ülkemizde yeni siyaset tarzının lokomotifi olmuştur. Ülke insanımızın aynı ortak değerler ve hedefler etrafında kuvvetlendiğinde neleri başarabileceğini bir kez daha ekonomik ve sosyal hayatta gösterebilmiştir. AK Parti iktidarıyla ülke ekonomisi tek haneli enflasyonla tanıştı. Ülkenin her köşesi bölünmüş yollarla sarılırken , Türkiye hızlı trenle tanıştı, Denizler birer Türk Gölüne dönüşürken, Hava yolu Halkın yolu oldu. Eğitim rekor bütçelerden çağı ve çağın teknolojilerini yakalarken 81 ilimizde ,  Üniversitelerimiz gençliğin hizmetine sunuldu. Ülkenin geçmişten gelen en zor problemleri tek tek çözülürken ,  Merkez Bankası döviz rezervleriyle güven vermeye devam ediyor. Mazlum milletlerin yanında olma, sözü edilen değil sözü dinlenen ülke olarak, Türk'ün ve Türkiye Cumhuriyetinin vakarına yakışır " Büyük ülke" imajı artık dünyada konuşulmaya başlandı. Son yıllarda büyük gelişim ve değişim kaydeden ülkemizde AK Parti Milletimizin temel değerlerinin, birlik ve beraberliğinin en güçlü temsilcisi olmaya devam edecektir. Gelecek nice 13 yıllar da da bu ülkenin bütün şarkılarını bütün türkülerini birlikte söyleyeceğiz, Birbirimize Yunus Emre'nin diliyle konuşacağız. Hacı Bektaşi Veli'nin , Mevlana'nın, Mehmet Akif'in gönül zenginliğini taşıyarak, güzel şeye layık bu ülke ve milleti yücelteceğiz” dedi.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
IL BAŞKANIMIZ GÖZ DOLDUYOR - 4 yıl önce
Mehmet bey,bir şeyi merak ediyorum,aceba sıradan bir vatandaşımız milletvekili olsa,şimdiki milletvekillerinden hiç bir farkı olmaz.Tayyip bey de sağ olsun ,düşmanın gönlünü kazanalım derken,dostları küstürüyor.İzmir'i kazanman şart mı,sana vefalı Nevşehir'liye değer ver.Bu şartlarda Nevşehir'e yapılan yatırımları yeterli bulmuyorum,Mehmet bey lütfen harekete geçin,Ankara'da ki ağalara diyeceğiniz,genel seçimler yaklaşıyor,hemşehrilerimiz,yatırımları yeterli bularak bize baskı yapıyor,genel seçimden önce zor durumda kalırız diye istekte bulunun.Avukatsınız sizede mi ne konuşacağınızı anlatalım.Milletvekillerimiz gibi boşluk dolduran il başkanı olmanızı istemiyotum.Selamlar.Hak ediyorsanız.