banner461
banner195

AK Parti Nevşehir İl Başkanlığı gazetecilerle iftarda bir araya geldi

AK Parti Nevşehir İl Teşkilatı, iftar yemeğinde gazetecilerle bir araya geldi.

AK Parti Nevşehir İl Başkanlığı gazetecilerle iftarda bir araya geldi
10 Temmuz 2014 Perşembe 21:34

banner143
banner134
AK Parti Nevşehir Teşkilatı, kentte görev yapan gazetecilerle iftarda bir araya geldi.

Ak Parti Nevşehir İl Teşkilatı'nın Nevşehir Konağında düzenlediği iftar yemeğinde İl Başkanı Av. Mehmet Ali Tanrıver, Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz,AK Parti İl ve ilçe teşkilatları,Gençlik Kolları Başkanı Av. Mustafa Rauf Yanar,AK parti Tanıtım Medya Komisyon başkanları ile gazeteciler katıldı.

Burada konuşan Ak Parti İl Başkanı Av.M.Ali Tanrıver, yeni yönetim kurulu üyelerinin gençlerden ve çoğu ilk defa siyaset yapan yeni yüzlerden oluşturulduğunu belirterek, Yönetim listemizi oluştururken hemen her meslek grubundan olmasına Bayanlarla birlikte gençlerinde yer almasına dikkat ettiklerini söyledi.

Tanrıver, "Teşkilatlarımızla birlikte dur durak demeden gece gündüz çalışıyoruz. Amacımız ilimiz ve ülkemizin yakaladığı ivmeyi artırarak daha yukarılara çıkartmak olacaktır. Bundan önce Yerel ve Genel Seçimlerde Nevşehir'de aldığımız oy oranı, Başbakanımızın hedefleri doğrultusunda artarak devam edecektir. Çünkü Millet istikrar istiyor" şeklinde konuştu.

Önümüzde ülkemiz milletimiz devletimiz ve partimiz adına çok önemli tarihi bir seçimleri olarak Cumhurbaşkanlığı seçimi bizleri bekliyor.Öncelikle sandıklarımıza sahip çıkarak Yeni Türkiye için attığımız sağlam adımların Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde  belirlenen yeni hedefler konusunda Başbakanımız ve Genel Başkanımız Sayın Erdoğan'ı mahçup etmemek için gece gündüz çalıştıklarını bildirdi.

Başkan Tanrıver sonrasında katılım gösteren tüm gazetecilere teşekkür etti.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
cin ali - 4 yıl önce
tüm zamanların değişmeyen tek adamı;salih açıkgöz. her telde oynar, her yerde kaynar. tebrik ediyorum.