banner461

AK Parti Nevşehir İl Genel Meclisi ve Belediye Meclisi Ocak Ayı Toplantısı Yapıldı

AK Parti İl Genel Meclisi ve Belediye Meclis Üyeleri aylık olağan grup toplantısı AK Parti İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar başkanlığında yapıldı.

banner503
AK Parti Nevşehir İl Genel Meclisi ve Belediye Meclisi Ocak Ayı Toplantısı Yapıldı
27 Ocak 2018 Cumartesi 18:40

banner143
banner134
AK Parti İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar başkanlığında düzenlenen AK Parti İl Genel Meclisi Toplantısına, Ak Parti Nevşehir Milletvekilleri Murat Göktürk, Ebubekir Gizligider, İl Genel Meclis Başkanı Süleyman Özgün, İl Genel Meclis Üyeleri ve Belediye Meclis Üyeleri toplantısınada Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Milletvekili Gizligider ile Meclis üyeleri katıldı. 

Toplantı sopnrasında açıklamada bulunan AK Parti İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar;" Nevşehir Milletvekillerimiz Sayın Murat Göktürk, Sayın Ebubekir Gizligider ,İl Genel Meclis Başkanımız ve üyelerimizle Şubat ayı grup toplantımızı gerçekleştirip, ilimiz için yapılacak yatırımları istişare ettik..Hayırlara vesile olsun inşallah.." dedi.

Yanar, "Belediye meclis üyelerimizle Şubat Ayı grup toplantımızı Belediye Başkanımız Sn Hasan Ünver ve Milletvekilimiz Sn Ebubekir Gizligider in katılımları ile gerçekleştirip, ilimiz için yapılacak yatırımları istişare ettik..Hayırlara vesile olsun inşallah..." dedi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.