banner461
banner195

Ak Parti Nevşehir İl Kadın Kollarından Mahalle Ziyaretleri

Adalet ve Kalkınma Partisi Nevşehir Kadın Kolları İl Teşkilatı, mahalle gezilerine devam ediyor. Daha önce Nevşehir’de birçok mahalleyi ziyaret eden Ak Partili kadınlar bu kez Herikli, Karasoku ve M.Akif Ersoy Mahallelerini ziyaret ederek, kadınların sorunlarını dinledi.

Ak Parti Nevşehir İl Kadın Kollarından Mahalle Ziyaretleri
30 Mart 2013 Cumartesi 15:51

banner143
banner134

 Ak Parti Kadın Kolları İl Başkanı Ayşe Hamleci, Gençlik Kolları Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Selçuk Cingitaş ve beraberindeki heyet, mahallelerde ev toplantıları düzenleyerek, Nevşehir’de yapılan çalışmaları anlattı. 

Başkan Hamleci ziyarette, teşkilat olarak kentteki kadınların her türlü sorununu görüştüklerini ve bu konuda düzenli olarak kadınlarla bir araya geldiklerini söyledi. 
Ak Parti olarak sorunları ve talepleri yerinde dinlediklerini ifade eden Hamleci, ''Bu toplantılardaki amacımız, mahallelerdeki sorunları bir de kadınlarımızın ağzından ve kadın bakışı ile ele almaktır. Bu amaçla gerçekleştirdiğimiz toplantılarımız, son derece verimli oluyor. Her mahallede gerçekleştirdiğimiz toplantılarımız, kadınlarımızdan yoğun ilgi görüyor. Bu da kadının sosyal çalışmalardaki rolünün, katılımcılığının arttığının ve kendini daha rahat ifade edebildiğinin bir göstergesidir'' dedi.
Ziyaretten memnuniyet duyduklarını aktaran kadınlar da AK Parti heyetine teşekkür etti. 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.