banner461
banner195

AK Parti Nevşehir Kadın Kolları Kongresi Yapıldı

AK Parti Nevşehir İl Kadın Kolları 4. Olağan Kongresi , Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezinde büyük bir kalabalık katılımın coşkusuyla gerçekleştirildi.

AK Parti Nevşehir Kadın Kolları Kongresi Yapıldı
31 Ocak 2015 Cumartesi 17:41

banner143
AK Parti Nevşehir Kadın Kolları Kongresi Yapıldı
İlgili Galeriye Git
banner134
AK Parti Nevşehir İl Kadın Kolları 4. Olağan Kongresi , Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezinde büyük bir kalabalık katılımın coşkusuyla gerçekleştirildi.

Kongrede konuşan Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Nevşehir Belediye Başkanlığını 30 Mart 2014 yerel seçimlerinde kadınların yaptığı çalışmalarla kazandıklarını belirterek, kadınların aktif siyasette daha çok yer almalarını istedi.

Kongrede Kadın Kolları Başkanlığı görevine seçilen Nihal Kutlar’da bir konuşma yaptı. Kutlar konuşmasında kadın kolları olarak bu güne kadar olduğu gibi bundan sonrada AK Parti’nin başarısı için çalışacaklarını söyledi.


Kongrede daha sonra seçimlere geçildi.

Ak Parti Kadın Kolları kongresinde başkanlığa 
Nihal Kutlar seçildi.

 AK Parti Nevşehir İl Teşkilatı Kadın Kolları Kongresi bugün saat:11:00 de Kapadokya Kültür Merkezinde gerçekleştirildi. Kongreye Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, AK Parti Nevşehir İl Başkanı M.Ali Tanrıver, Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz,Milletvekilleri, parti yöneticileri ile çok sayıda AK Partili kadın katıldı.

Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezinde yapılan AK Parti Nevşehir İl Kadın Kolları 4. Olağan Kongresine AK Parti Aksaray Milletvekili İlknur İnceöz, AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Erdal Feralan, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, AK Parti İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz, ilçe ve belde belediye başkanları, parti yöneticileri ve delegeler katıldı.
Bir süredir Kadın Kolları Başkanlığı görevini yürüten Nihal Kutlar’ın tek aday olarak katıldığı kongrede Kutlar, AK Parti Nevşehir İl Kadın Kolları Başkanlığı’na seçildi..

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
fark - 3 yıl önce
mhp nin il kongresinde topladığı kalabalığın 100 mislini biz kadınkollarında topladık daha 2-1 hikaye okuyorlar bence aday bahçeliyi gösterin o da boşta olsun saat 19 a kadar sevinirsiniz
Avatar
Fark önce matematiği öğren - 3 yıl önce
30 mart yerel seçimlerinde nevşehir il genelinde 55.000 oyu anan mı aldı? Git paralelin dershanesinde bi matematik dersi al ondan sonra yorum yap başka partiye
Avatar
dogur konus - 3 yıl önce
mhp ye laf atıpta ortamı germe pişman olacağnız lafları etmeyin kendinize gelin tayiibi arkanıza alıpta savunmayın ...m olun
Avatar
Fark evet fark ortada - 3 yıl önce
gülşehir gitti avanos gitti kozaklı gitti uçhisar gitti ortahisar gitti. Fark ortada. Tutuştunuz zannımca. Hani paraları polis koyduda siz sahiplerine verdinizya paraları...! Millet anladı sizi