banner461
banner195

AK Parti Nevşehir Merkez İlçe Başkanı Avşar Teşekkür Etti

AK Parti Nevşehir Merkez İlçe Başkanı Edip Avşar, Pazar günü gerçekleştirilen kongre sonunda katılan veya katılmayan mesaj ve telefon açarak arayarak başarı mesajlarını ileten tüm kesime teşekkür etti.

AK Parti Nevşehir Merkez İlçe Başkanı Avşar Teşekkür Etti
14 Kasım 2017 Salı 11:15

banner143
banner134
AK Parti Nevşehir Merkez İlçe 6. Olağan Kongresinde tek liste halinde seçimlere giren ve delegelerin tamamının oyunu alarak AK Parti Nevşehir merkez İlçe Başkanı seçilen Edip Avşar, teşekkür mesajı yayaınladı. Avşar mesajında; 
Merkez ilçe 6. Olağan kongremizi gerçekleştirdik. Emeği geçen herkese , basın mensuplarımıza ve başta Sayın Bakanımız Mehmet Özhaseki olmak üzere tüm Nevşehir halkına teşekkür ederim. Kongremize katılamayıp telgraf göndererek bizleri onurlandıran Cumhurbaşkanımıza Başbakanımıza, İçişleri bakanımıza , Teşkilat başkanımıza ve diğer mkyk üyelerimizede teşekkürü bir borç bilirim. Yeni yönetim kurulumuz ile Bismillah deyip işe koyulacağız. Asli vazifemiz Genel Merkezimiz ile vatandaşlarımız arasında köprü olabilmektir. Partimizin kapısı herkese açıktır . Siyasi görüş ayırmaksızın hemşehrilerimizin dilek temenni ve eleştirilerine açığız. İl başkanımız M. Rauf Yanar’ın öncülüğünde memleketimiz için uyum içinde çalışacağız. Son olarak Salih Açıkgöz başkanıma ve yönetimine emekleri için teşekkür eder saygılar sunarım "dedi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.