banner461
banner195

AK Parti Nevşehir Milletvekili Açıkgöz'den Kurban Bayramı Mesajı

AK Parti Nevşehir Milletvekili Eczacı Mustafa Açıkgöz, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Açıkgöz'den Kurban Bayramı Mesajı
23 Eylül 2015 Çarşamba 18:08

banner143
banner134
AK Parti Nevşehir Milletvekili Eczacı Mustafa Açıkgöz, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Bir bayrama daha erişmenin sevincini, mutluluğunu aziz milletimiz ile birlik ve beraberlik içinde yaşadıklarını belirten AK Parti Nevşehir Milletvekili Eczacı Açıkgöz, sözlerine şöyle devam etti:

 Aziz Vatandaşlarım,

Maneviyatımızın yoğunlaştığı, kurban bereketinin milli birlik, beraberlik, kardeşlik, yardımlaşma duygularının gönüllerimizde yer ettiği; Kurban Bayramı’ nızın hayırlara vesile olmasını dilerim. Yüce Yaradan' ın "Öyleyse Rabbin için namaz kıl, kurban kes. ( Kevser Suresi-2)" emri gereği, kurban; İbrahimce Allah' a adanış ve de İsmailce Allah' a teslimiyettir.

Vatanımıza, milletimize ve al bayrağımıza karşı gerçekleştirilen saldırılarda şahadete ulaşan kahraman şehitlerimize Allah' tan rahmet; vefakar gazilerimize acil şifalar; aziz ailelerine de şükran ve minnetle sabırlar dilerim. Bu zor zamanlarda gün birlik ve beraberlik günüdür. Şu anda hac farizasını yerine getiren vatandaşlarımızın da haclarının kabul edilmesini diliyorum.

İlk kıblemiz Mescid-i Aksa' da ve Filistin topraklarında, İsrail askerlerinin Filistinli kardeşlerimize uyguladığı zulümlerin; Suriye ,Irak, Mısır, Myanmar, Doğu Türkistan ve Arakan' daki zulümlerin ve zalimlerin son bulduğu; vatanımızda, yakın coğrafyamızda, Türk-İslam aleminde ve tüm dünyada birlik, beraberlik, huzur, güven ve istikrar ortamının hakim olduğu, dargınların barıştığı, hoşgörülü nice bayramlara ulaşmayı Yüce Mevla’ dan niyaz ederim.

Mübarek Kurban Bayramınızı kutlar; şehrimize, ülkemize, milletimize, İslam dünyasına ve tüm insanlık alemine huzur, sağlık, mutluluk ve barış getirmesini Cenab-ı Allah’ tan niyaz eder, saygılarımı sunarım.

Selam ve dua ile…


Ecz. Mustafa AÇIKGÖZ
AK PARTİ Nevşehir Milletvekili

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.