banner461
banner195

AK Parti Nevşehir Milletvekili Aday Adayı Abdurrahim Çöloğlu'ndan İlçelere Ziyaret

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Nevşehir Milletvekili Aday Adayı Abdurrahim Çöloğlu, seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Aday Adayı Abdurrahim Çöloğlu'ndan İlçelere Ziyaret
22 Şubat 2015 Pazar 14:20

banner143
Ak Parti Nevşehir Milletvekili Aday Adayı Çöloğlu'ndan İlçelere Ziyaret
İlgili Galeriye Git
banner134

 Milletvekili aday adayı başvurusunu yaptıktan sonra seçim çalışmaları çerçevesinde ilçeleri ziyaret eden Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Nevşehir Milletvekili Aday Adayı Abdurrahim Çöloğlu, halkın sorunlarını dinledi. Acıgöl, Derinkuyu ve Ürgüp Ak Parti ilçe başkanlarını ziyaret eden Çöloğlu, kendilerinden destek istedi. Daha sonra ilçe esnafını ziyaret ederek sorunlarını dinleyen Çöloğlu halkın yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Nevşehir Milletvekili Aday Adayı Abdurrahim Çöloğlu, "Halkın bu ilgisi ve kadirşinaslığı bizlere güç veriyor. Biz bu yola, "Gücümüz Hak’tan, desteğimiz halktan, tercihimiz AK’tan" sloganı ile çıkmıştık. Bu sloganımızın boşuna söylenmediğini halkımız bize gösteriyor" dedi.


İlçelerdeki ziyaretlerini tamamlayan Çöloğlu, daha sonra AK Parti İl Teşkilatı ,Gençlik Kolları ve Kadın Kollarını parti binasında ki makamında ziyaret etti. Burada Teşkilat Başkanları ve yönetim kurulu üyeleri ile görüşen Çöloğlu, siyasetçilerin emin ve güvenilir olması gerektiğine değindi. 

Çöloğlu, Teşkilatlarla birlikte uyumlu bir şekilde istişare edilerek çalışmaların önemine vurgu yaptı.


AK Parti Nevşehir Teşkilat üyeleri ile de bir süre görüşen Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Nevşehir Milletvekili Aday Adayı Abdurrahim Çöloğlu, Milletvekili olması halinde tecrübelerini ve tüm enerjisini bu yolda kullanarak,Milletin hizmetkarı olmak için memleketine olan borcunu ödemek istediğini ifade ederek bu kutsal davada Şehrime hizmete talip oldum Rabbim ülkemiz milletimiz Nevşehirimiz ve partimiz için hayırlar getirsin dedi. AK Parti Teşkilatıda kendilerine başarılar diledi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
hh - 3 yıl önce
böyle kişilerin aday olması nevşehire yazık olur
Avatar
caner - 3 yıl önce
1 çınar 2körükcü 3 uluer kesin hacı baba
Avatar
ürgüpden - 3 yıl önce
dün sizi dinledik. tecrübeli vede donanımlı aday adaylarından birisisiniz. hakkınızı yemeyelim
Avatar
Liste belli - 3 yıl önce
1 körükcü
2 barut
3 çöloğlu

Hayırlı olsun iş bitti
Avatar
sanayici - 3 yıl önce
abdurrahim çöloğlu seni dinledim bize hiç seçim vaadi vermedinya işte oan senin dürüst biri olduğuna inandım teşkilatların adamıyım teşkilatlarla birlikte alınan her kararın arkasında olacağım sözün bence senin en büyük seçim vaadin allah işini gücünü rast getirsin gerçekten dinlediğim endürüst aday adaylari arasindasin biz arkandayiz inş seçilirsin
Avatar
metiner - 3 yıl önce
1.hüsnü güneş
2.mahmut sami uluer
3.mustafa açıkgöz-gizligider
Avatar
Avcı - 3 yıl önce
Zafer salgın hüsnü
Avatar
o geliyor - 3 yıl önce
rıdvan koybası
nevsehırlı aklını basına topla kaybolan yıllarına bak karar ver
rıdvan beyın verdıgı hızmetlerı bir düsün ve bekle o geliyor