banner461
banner195

AK Parti Nevşehir Milletvekili Aday Adayı Kars’dan, 14 Mart Tıp Bayramı Mesajı

AK Parti Nevşehir Milletvekili aday adayı Ahmet Kars, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Aday Adayı Kars’dan, 14 Mart Tıp Bayramı Mesajı
15 Mart 2015 Pazar 15:34

banner143
banner134
AK Parti Nevşehir Milletvekili aday adayı Ahmet Kars, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.


Kars, mesajında, sağlıklı hayat, her insanın vazgeçemeyeceği temel bir hakkı olduğunu ifade ederek, “Etkin ve kaliteli bir sağlık sistemi, nitelikli bir toplumun en önemli unsuru olup, ‘Önce insan’ anlayışının benimsendiği günümüzde, herkesin kaliteli sağlık hizmetlerinden yararlanması büyük önem taşımaktadır. İnsan sağlığının korunması, mevcut sağlık sorunlarının giderilmesi tüm insanlığın ve tüm toplumların en önemli hedefidir.

Bu nedenle doktorluk mesleği önemini hiçbir zaman kaybetmemiş, kutsal bir meslek olarak kabul görmüştür. Sosyal devlet olmanın bir gereği olarak sağlık hizmetlerinin en üst seviyeye çıkarılması, hepimizin ortak amacıdır.Hayatın her alanında olduğu gibi tıp alanında da bilimsel gelişmeler yaşanmış, yüzyıllar boyunca devam eden geleneksel tıp yöntemleri yerini modern tıbba bırakmıştır” dedi.


AK Parti Nevşehir Milletvekili aday adayı Ahmet Kars, Modern tıp alanındaki gelişmeler Cumhuriyetin kuruluşu sonrası hızlı bir şekilde devam ettiğini ifade eden KARS, “Bugün gelinen noktada sağlık alanındaki verilerde ülkemiz önemli bir noktaya ulaşmıştır. Sağlıklı toplum olabilme yolunda var gücüyle çalışan, insanlığa nitelikli yaşam sunmayı amaç edinen hekimlerimizin ve sağlık hizmetlerinin her alanında fedakarca çalışan tüm sağlık personelinin 14 Mart Tıp Bayramını kutlar, sağlık, mutluluk ve esenlikler dilerim” ifadelerine yer verdi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.