banner461
banner195

AK Partı Nevşehir Mılletvekılı Aday Adayı Yücel Menekşe Teşkılatlarla Buluştu

25 dönem AK Parti Nevşehir Milletvekılı Aday Adayı Yücel Menekşe, gece gündüz demeden hem ilçelerde teşkilatlarla buluşuyor hem de gittiği her yerde yatırımları gözden geçirme fırsatı buluyor.

AK Partı Nevşehir Mılletvekılı Aday Adayı Yücel Menekşe Teşkılatlarla Buluştu
22 Şubat 2015 Pazar 17:38

banner143
AK Partı Nevşehir Mılletvekılı Aday Adayı Asım Yücel Menekşe Teşkılatlarla Buluşuyor
İlgili Galeriye Git
banner134
AK Parti Nevşehir Milletvekılı Aday Adayı Yücel Menekşe, “Nevşehir bizi biliyor, hizmet aşkımızı biliyor, yaptıklarımızı gördü ve yapabileceklerimiz için bize güveniyor. Sağolsunlar Nevşehir’in her bölgesinde büyük bir destek ve ilgi görüyoruz. Bu teveccühe layık olmak için Nevşehir'imiz için çalışmalarımıza aralıksız devam edeceğiz” dedi. 

Nevşehir Milletvekili Aday adayı Yücel Menekşe, AK Parti İl Teşkilatı ,Gençlik Kolları ve Kadın Kollarını parti binasında ki makamında ziyaret etti. Burada Teşkilat Başkanları ve yönetim kurulu üyeleri ile görüşen Menekşe, siyasi birikimini ve tecrübelerini milletvekili olarak Ankara’ya taşımak istediğini açıkladı.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Aday adayı Yücel Menekşe, AK Parti’nin kurulduğu günden bugüne kadar geçen son 13 yılda Ana kademelerimiz, gençlik ve kadın kollarımızla birlikte çalışma fırsatı yakaladım. Onlarla sevinci ve hüznü birlikte yaşadık. Özellikle kapatma davası ve gezi olayları sürecinde bir birimize destek olduk. Müthiş bir dayanışma sergiledik. Teşkilatın içinden gelen birisi olarak kadın ve gençlerimizin önemimin farkındayım. Bizim bu gençler ve kadınlarımızla 2023 hatta 2053 hedefini yakalayacağımıza inancım tam.


Ayrıca, halkın içinden gelen, Yerel yönetimlerle olan sıkı münasebetlerimiz, turizmin sorunlarını bilen bir kardeşiniz olarak Nevşehirimizin ve turizm sektörün sıkıntılarının takipçisi olacağım” Bizlerde görev tevdi edildiği taktirde aynı titizlikle çalışmalar ve projelerimizle destek vereceğiz" şeklinde konuştu.

AK Parti Teşkilatları Aday adayı Menekşe ye 7 Haziran Genel seçimlerinde başarılar dilediler.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
NEVŞ. - 3 yıl önce
bence veki̇lli̇k bahane edi̇lerek ayriliş oldu
Avatar
hacı - 3 yıl önce
1 çınar 2körükcü 3 uluer
Avatar
Vatandaş - 3 yıl önce
1.yücel menekşe 2.rıdvan köybaşı 3.hüsnü güneş böyle bir liste 3-0 olur değilse işler karışır.mevcutların 3 de gidecek ahbap çavuş bacanak işi bitecek.
Avatar
KÖRÜKCÜ - 3 yıl önce
Doktor MUSTAFA KÖRÜKCÜ
adayımız en hayırlı isimdir bölge için
Hizmet getirecek tek kişi
İrfan barut bey ile ikisini mecliste görecez inşallah
Avatar
fikirci - 3 yıl önce
aday adaylari icinde en etkili kisi olan yücel menekse ye basarilar.
1- yucel menekşe 2-fatih yakut 3-mahmut uluer
Avatar
BASKAN - 3 yıl önce
ridvan
ridavn
ridvan
Avatar
ilkesiz - 3 yıl önce
1-yüzcel menekşe2-körükçü3 hüsnü güneş
Avatar
derin teşkilat - 3 yıl önce
partinin hep kaymağını yediniz ne dert çektiniz ne çile, 2002 den beri 10 kere partiye gelmemişsindir. ak parti kapanma sürecinde sizi görememiştik yücel bey. vekil adayı ol teşkilata gel, oh ne ala...